Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Vitnyédi ikerház hirdetés (67435391)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vitnyéd, Győr-Moson-Sopron Vármegye, Nappali + 3 szobás, 97 nm-es, új építésű ikerház 288 nm-es telekkel eladó. FIGYELEM, árc...
68 400 000 HUF
705 154 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vitnyédi ikerház hirdetés (17334535)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vitnyéd, Győr-Moson-Sopron Vármegye, Nappali + 3 szobás, 97 nm-es, új építésű ikerház 546 nm-es telekkel eladó. FIGYELEM, árc...
68 900 000 HUF
710 309 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaszegi családi ház hirdetés (33382631)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, kulcsra kész családi ház eladó DUNASZEGEN! Dunaszeg csendes, családias lakóparkjában kínálunk megvételre egy 2025...
149 000 000 HUF
1 027 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (93926377)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy családi házat Győr Szabadhegy városrészében, amely ideális választás lehet családok számára. Az ingatlan ...
77 000 000 HUF
770 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (48475992)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Mosonmagyaróváron, két generációs családi ház, kedvező áron eladó! A belváros közelében, a város legkedveltebb részén találha...
74 800 000 HUF
534 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csornai családi ház hirdetés (28379638)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1725 m2
Szobaszám: 2