Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Pannonhalmai családi ház hirdetés (42988784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1660 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó birtok Pannonhalma központjában. Most lehetősége van megvásárolni egy különleges birtokot Pannonhalma központjában, ame...
145 000 000 HUF
1 450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (35294793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 212 m2
Telekterület: 1612 m2
Szobaszám: 7
Családi otthon vagy kétgenerációs ház + Vállalkozásra alkalmas melléképület! Győr vonzáskörzetében, Győrújbarát csendes utcájá...
179 000 000 HUF
844 339 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Máriakálnoki ikerház hirdetés (29974569)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Szeretne egy olyan otthont, ahol a fűtésköltség szinte észrevétlen tétel a családi költségvetésben? Máriakálnok legkedveltebb r...
83 500 000 HUF
917 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi családi ház hirdetés (47473877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 1688 m2
Szobaszám: 4
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0052-es referenciaszámú családi házat Ikrényben. A ház Ikrény egyik legkeresettebb, átme...
139 000 000 HUF
681 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (31536937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győrben, Révfalu városrész csendes zsákutcájában 130 m2-es, nappali + 3 szobás, dupla komfortos, klimatizált, teraszos, kiváló állapotú családi ház 500 m2-es telekhányaddal eladó! Irányár: 128. 900. 000. - Ft Tel: 06-20/552-6677 (hivatkozási szám: m124655)
128 900 000 HUF
991 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Peresztegi családi ház hirdetés (77682822)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 5
Peresztegen, csendes, kialakult környezetben, 2006-ban épült, könnyűszerkezetes (fa szerkezetű) 2 szintes, 86 nm-es, nappali+4 ...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkai családi ház hirdetés (95974797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes ikerház Harkán – az osztrák határ közelében! Harkán eladó egy nettó 79 m²-es, kétszintes ikerház, kiváló elr...
99 500 000 HUF
1 259 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (27795473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3
Sopronban a belváros közelében a Balfi utcában, közös udvarból nyíló, 2 szintes br:90 nm-es, nappali+2 szobás jó állapotú, hősz...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fertőrákosi családi ház hirdetés (94298278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 6
Eladó Fertőrákoson, a Fertő-tó közelében: tágas nappali + 5 szobás, teljesen alápincézett sorház 9 kW-os napelemrendszerrel és ...
113 900 000 HUF
889 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (16969348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 761 m2
Szobaszám: 5
Sopronban a Lehár Ferenc úti lakóparkban, kialakult, szép, családi házas környezetben, újszerű állapotú 196 nm-es, 2 lakrésszel...
199 000 000 HUF
1 015 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágfalvai családi ház hirdetés (35389435)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 271 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 7
Többfunkciós, ikerház eladó, rengeteg LEHETŐSÉGGEL! Ágfalván, 2004-ben épült, 3 egységből álló: -apartman (jelenleg is ki va...
153 000 000 HUF
564 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47325742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 181 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, korszerű ikerház eladó az aranyhegy SZÉLÉN! Sopronban az Aranyhegy lábánál, családi házas, kialakult környezetben (asz...
115 000 000 HUF
1 292 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (75633665)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Exluzív, minőségi, igényes, újszerű családi ház, teljes berendezéssel ELADÓ! Sopronban a Kertvárosi lakóparkban, kialakult körn...
185 000 000 HUF
1 350 364 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Peresztegi családi ház hirdetés (69363293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 357 m2
Telekterület: 1960 m2
Szobaszám: 9
Eladó, összesen 1960 négyzetméter nagyságú, terület, 357 nm-es jó állapotú vállalkozásra alkalmas épülettel, Sopronkövesd határ...
60 000 000 HUF
168 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Peresztegi családi ház hirdetés (45523732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 516 m2
Telekterület: 8040 m2
Szobaszám: 15
Eladó, összesen 8040 négyzetméter nagyságú, két ingatlanból álló, horgásztóval rendelkező terület Sopronkövesd határában, mely ...
80 000 000 HUF
155 038 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (47764225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1553 m2
Szobaszám: 4
Egyedi, panorámás rönkház, nagy telekkel ELADÓ! Sopron Virágvölgyi részén, egyedi zöld panorámával rendelkező, 2022-ben épített...
149 000 000 HUF
993 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (63525534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 385 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 9
Eladó háromszintes, sokoldalúan hasznosítható családi ház Sopronban, a Lővérek szélén! Sopron egyik legkedveltebb részén, a Lő...
198 000 000 HUF
514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (94836789)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 7
Sopronban a Lővérek keleti oldalán, több generációnak is alkalmas 260 nm-es, részben alápincézett (69 nm) am. Konyha-nappali+5 ...
189 000 000 HUF
726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegykői családi ház hirdetés (84764363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 5
Hegykő új lakóparkjában, igényesen, magas minőségben kivitelezett, br:149 nm-es, am. Konyha-nappali+4 szobás, világos, gáz-cirk...
125 900 000 HUF
844 966 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni családi ház hirdetés (81184429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 435 m2
Telekterület: 1675 m2
Szobaszám: 6
Sopronban a Lővérekben, csendes, kialakult, szép zöld környezetben, 1999-ben épült 3 szintes, 435 nm-es, nappali+5 szobás, jó e...
299 000 000 HUF
687 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Győr-Moson-Sopron megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Győr-Moson-Sopron megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal