Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Koroncói családi ház hirdetés (23523382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 4
Koroncón új építésű, prémium minőségű családi ház az Ön igényeire szabva eladó EGYEDI igényeket is figyelembe VESZÜNK! ! ! K...
77 998 000 HUF
857 120 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Koroncói családi ház hirdetés (34942144)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 4
68 989 000 HUF
851 716 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri családi ház hirdetés (48234459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3637 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176885 hivatkozási számú győri családi ház. - 160 m2-es épület,...
68 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújfalui ikerház hirdetés (84297598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 4
Remek ajánlat! Tavasszal birtokba vehető! Győrújfalun 93, 66 nm-es nappali + 3 szobás ikerház 517 nm-es telekrésszel eladó. ...
94 990 000 HUF
1 010 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csáfordjánosfai családi ház hirdetés (87367581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Csáfordjánosfa csendes utcájában egy, az 50 es évek elején épült családi ház. A ház2 82 nm, felújításra, modernizálásra...
23 500 000 HUF
286 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőörsi családi ház hirdetés (54717187)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a mezőörsön található családi házat nagy kerttel, melléképületekkel! Az ingatl...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (51734924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 953 m2
Szobaszám: 2
Eladó könnyűszerkezetes zárt kerti ház, parkosított kerttel, Pázmándfalun – Győrság és Halomalja közelében Lakáshitel, támogat...
38 000 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cséri családi ház hirdetés (43844542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 15042 m2
Szobaszám: 2
Horgásztavakkal, családi házzal, erdővel és kerttel eladó ingatlan! Eladásra kínálunk egy különleges, tehermentes ingatlant, ...
61 122 425 HUF
560 756 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (93536863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 769 m2
Szobaszám: 5
Győr-Moson-Sopron Vármegye, Tét, újszerű 5 szobás családi ház eladó TÉT: Magyarország északnyugati, a Kisalföld délkeleti rész...
97 900 000 HUF
627 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (19135376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 5
Gazdálkodóknak, nagycsaládosoknak két generációs családi ház eladó rábapordányban Rábapordány csendes utcájában kínálunk eladás...
47 900 000 HUF
275 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (24323553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 3191 m2
Szobaszám: 10
A Best of Ingatlan Győr- Ingatlaniroda, eladásra kínálja, Győr-Ménfőcsanakon található, 3191 m2-es telken fekvő, 312 m2-es, 2  ...
199 000 000 HUF
637 820 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (98144741)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176278 hivatkozási számú győri családi ház. Győr-Ménfőcsanak ...
115 000 000 HUF
705 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (96673734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 233 m2
Telekterület: 187 m2
Szobaszám: 7
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176453 hivatkozási számú győri családi ház. Győr történelmi Bel...
179 000 000 HUF
768 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (14869627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Best Of Ingatlan figyelmébe ajánlja: Meglévő építési telkére családi házat szeretne építtetni Győrben, vagy Győr 30 km-es vonz...
53 000 000 HUF
557 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (43348322)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
A lido home Győri irodája megvételre kínálja, Győr-Győrújbaráton ezt a három szintes családi házat felújított állapotban! Tág...
95 500 000 HUF
578 787 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (31734862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 28 nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebbő...
14 490 000 HUF
517 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (98913343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 36nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebből...
16 990 000 HUF
471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (54993915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 2267 m2
Szobaszám: 4
A Lido Home Győri irodája eladásra kínál Győrszentivánon két házat egy áron kedvező feltételekkel! A telek 2267 nm nagyságú, ...
74 900 000 HUF
841 573 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári családi ház hirdetés (36448459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: n/a
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0037-es referenciaszámú családi házat Mosonmagyaróváron. Egy szelet történelem Mosonmag...
120 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (69933944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173368 hivatkozási számú győrsági családi ház. ! ! ! Nyári akci...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Győr-Moson-Sopron megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Győr-Moson-Sopron megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.