Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig (373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 373 db
Eladó Hajdúsámsoni ikerház hirdetés (42341387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hajdúsámson, Irinyi utcán, 120 nm-es telken, 3 szobás 52 nm-es ikerház eladó. Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzene...
16 990 000 HUF
326 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (87736389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben házrész, Eladó! A Szabó Kálmán utcától, pár perc sétára eladó egy tégla építésű, 35 m2-es házrész. Az ingatlan ...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetés feladás ingyen
Szeretnéd gyorsan eladni az ingatlanod?
📷 Hirdess INGYEN akár 30 fotóval, ingatlanosként is
🔍 Évente 4 millió érdeklődő nézi a hirdetéseket
🏷️ Ingatlanosoknak automatikus hirdetés megjelenés
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (55263383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2325 m2
Szobaszám: 2
Az OTP Ingatlanpont eladásra kínálja Álmosd településen, 66, 5m2-es családi házat. Az ingatlanhoz saját, természetben 2352 m2 ...
14 990 000 HUF
230 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (79534695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (97724785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1055 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A hirdetésben szereplő ingatlan nyilvános árverésen, végrehajtási eljárás keretében vásárolható meg. Az online árverés az mbvk ...
4 800 000 HUF
60 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi sorház hirdetés (43458762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Komádi szélén, a Körös folyóhoz közeli csodás, csendes helyen sorházi lakás kb. 1200 Nm-es, osztatlan közös tulajdonú telken el...
12 200 000 HUF
184 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (34436354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 3
Eladó Zsákán egy 60 m2-es, 3 szobás, vegyes falazatú ingatlan. Felújítandó, de kiváló alapot nyújt azoknak, akik saját elképze...
8 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (63247985)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar vármegye, Zsáka településen megvételre kínálok egy 87 nm alapterületű, felújított három szobás, nagy nappalis csalá...
9 700 000 HUF
102 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (76783338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1
Hosszúpályiban eladó egy közművesített 1 szobás kis ház, ami egy 1100 nm-es telken fekszik. a ház, szoba/konyhából áll, fürdősz...
9 900 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (33454842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Mikepércs frekventált részén, 540 nm-es telken, 60 nm-es családi ház eladó. Víz, villany, csatorna a házban. Teljes felújítás...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Álmosdi családi ház hirdetés (37989653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Álmosd – a főutcán eladó egy 75nm-es összközműves családi ház 2. 200Nm-es gazdálkodásra alkalmas telken. Kérem hívjon bizalomm...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (54755522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyek központjában eladó egy 90 m2-es, 2 szobás, összközműves, felújított családi ház, 1200 m2-es megoszható telekkel. Jellem...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (26374924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 2263 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! 12, 5 Mft helyett 10, 5 Mft-os irányáron eladó! Létavértesen, 1970-ben épült, 57 m2 alapterületű, 2 szobás, vály...
10 500 000 HUF
184 210 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (26598735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3225 m2
Szobaszám: 3
Zsáka ház eladó! Megvételre kínáluk Zsákán egy 70 m2-es családi házat! Maga a ház beton alapon tégla falazattal épült a nyo...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (87959535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Nádudvaron Cím: Hajdú utca 8. ▪️Főbb jellemzők: Tehermentes, hitelképes ingatlan – Babaváró programnak is m...
21 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (45317758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (52495953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A hajdú-bihar megyei egyeken, a központhoz közel, de csendes utcában, kifejezetten jó környéken eladó egy folyamatosan karbanta...
16 500 000 HUF
170 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (26435927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Vámospércsen az Acsádi utca közelében eladó egy 60 nm-es, 2000-ben épült tégla építésű felújítandó ház, 472 nm-es telken. Az in...
8 800 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (24127733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1307 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tiszacsege Árpád u. 12 Szám alatt található felújítandó ház. a ház 2 és fél szoba összkomfortos. a házban gáz, víz, villa...
12 000 000 HUF
184 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (59547234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Komádiban - kitűnő lehetőség a felújítás folytatására! Eladásra kínálok egy részben felújított családi háza...
11 900 000 HUF
220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.