Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig (373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 373 db
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (48438586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (84152499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 2
Püspökladányban a Karcagi utcán 1232 nm-es telken 80 nm-es ház eladó! Az ingatlan felújítás alatt áll. Amik eddig elkészült...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Furtai családi ház hirdetés (25384774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2617 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Furta község központjában 2617m2 telken lévő Falusi Csokra alkalmas 70m2 családi házat! Berettyóújfalutól 14...
9 800 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi családi ház hirdetés (94338386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3524 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar vm. , Debrecen vonzáskörzetében, Nyírábrányban, alkuképes áron eladó egy jó elosztású családi ház. A település De...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (96739421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1241 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új tulajdonosát keresi Hajdú-Bihar Vármegyében, Nádudvaron egy 97, 1 nm hasznos alapterületű Ingatlan, 1241 nm területű telken....
11 900 000 HUF
122 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (46354381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2484 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Létavértes kertvárosi részén 2500m2 telken lévő 62m2 családi házat! Debrecentől 27km elhelyezkedő nyugodt él...
15 990 000 HUF
257 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonszegi családi ház hirdetés (35452726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1582 m2
Szobaszám: 2
Csend és nyugalom közel a városhoz! Eladó Bakonszegen, rendezett, csendes faluban, alig 10 km-re Berettyóújfalutól, egy 1582 ...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (67378795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 56 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Méhész-kertben található, 822 nm telek tartozik hozzá. A...
15 990 000 HUF
285 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (52153497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 1
Fix 3%-os Lakáshitel Programmal is eladó Hajdúdorogon, központtól nem messze, jó közlekedési elérhetőségekkel, csendes lakókörn...
20 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (37974387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Püspökladány, Szénatér utca 15/1 alatti ingatlan eladó. a telek 486 m2, ezen áll egy engedély nélkül felépített 2 szoba, konyhá...
8 900 000 HUF
161 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34317324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Szikigyakorban, közel a nemrég felújított négysávos Külső-Sámsoni úthoz eladó egy napfényes, szerkezetkész családi ház...
19 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (38871977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Hajdú-Bihar Vármegyében, Nádudvar csendes részén egy 69, 5 nm-es, 1960 években épült vályog építésű, fel...
8 950 000 HUF
129 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (43224424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
Vidéki kis házikó kalandvágyóknak! Ha valaha is arról álmodtál, hogy a város zaját madárcsicsergésre vagy tehén bőgésre cserél...
8 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12461559)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (46575367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nádudvar frekventált, mégis csendes környékén egy 73 m2-es, nappali + 2 hálószobás családi ház 1518 m2-es telken. Ez az...
16 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (62943643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 4271 m2
Szobaszám: 4
Hajdúböszörmény Bodaszőlő ház és telek eladó! Megvételre kínálunk Hajdúböszörmény - Bodaszőlő részen egy félkész házat építés...
15 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (23849319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Csendes, nyugodt, igényes környezetre vágysz? Akkor ne tétovázz ezt neked tartogatom. Ideális családi otthon vár itt rád. Gyere és győződj meg róla. Én várlak, hívj bátran
24 000 000 HUF
263 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (73394376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
8 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23433429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. A házban van víz, telken belül gáz. a h...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal