Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig (373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 373 db
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (22729734)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 1
Hajdúböszörményben, a Nagybocskai szőlőskertben eladó egy 1445 nm-es telken található, 37 nm-es téglaépítésű családi ház. Víz, ...
13 500 000 HUF
364 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (67333893)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 m2-es családi ház, 999 m2-es sarki telken, kiváló környéken Berettyóújfaluban! A város egyik legjobb és legbizto...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (96124641)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Felújított vályogház eladó nagy telekkel Pocsajon, jó elhelyezkedéssel! Eladó Pocsaj csendes, aszfaltozott utcájában egy 1950...
13 800 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (59222193)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: 2
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (47242133)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 3758 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk berettyóújfaluban, egy beton blokkból+ téglából épült 1+1 félszobából álló, 59 négyzetméteres családi házat, ...
20 300 000 HUF
344 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (32498784)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2282 m2
Szobaszám: 2
Berettyóújfaluban eladásra kínálunk egy felújítandó, 84 m2-es családi házat, amely kivételesen nagy, 2 282 m2-es telken helyezk...
19 900 000 HUF
236 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (46288345)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Létavértes központi, mégis csendes részén eladó egy azonnal költözhető, 2 szobás összkomfortos családi ház! A ház vályog fala...
22 500 000 HUF
346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (52347547)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
13 800 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (75792483)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 1
Hajdúdorog kedvelt részén 1380 nm építési telek, 19 métere utcafronttal rajta 38 nm-es felújításra szoruló házzal eladó. Gáz, ...
20 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (75373988)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1186 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy bővítés alatt álló kis családi ház Bocskaikertben. Az ingatlan város közeli, Debrecen autóval 10 perc alatt elérhető....
18 500 000 HUF
377 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (12679897)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (33742733)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 4405 m2
Szobaszám: 1
Debrecen agglomerációjában Nyíradonyban eladó egy tökéletes családi háznak az alapja. Jelenleg egy 218 nm-es egység áll a telk...
17 500 000 HUF
80 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33364644)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, telken belül gáz. a há...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (77835454)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (59722764)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 3
Családi ház Polgáron Polgáron kínáljuk ezt a 67 m²-es, 3 szobás családi házat, 1190 m²-es telekkel. a vegyes falazatú ingatlan...
16 900 000 HUF
252 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (45989369)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Óriási telek + saját gyümölcsös + 380v = lehetőség minden mennyiségben! 0630/749-88-26 Ha nem egy sablonházat keresel, hanem te...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgári családi ház hirdetés (46589927)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Polgáron a Szabadság utcán eladó egy felújított 2 szobás amerikai stílusú családi ház. Ára: 23. 990. 000 Ft. Nézze meg vide...
23 990 000 HUF
247 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúdorogi családi ház hirdetés (74824755)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 869 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdúdorog Agyag utcán egy részben felújított 2 szobás Kádár kocka jellegű kertes ház. Ára: 24. 990. 000Ft Nézze meg v...
24 990 000 HUF
462 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíracsádi családi ház hirdetés (83753449)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3000 m2