Eladó ház Hajdú-Bihar megye 50 millióig (827 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 827 db
Eladó Debreceni házrész hirdetés (45317758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 316 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben házrész, Eladó! A Szabó Kálmán utcától, pár perc sétára eladó egy tégla építésű, 35 m2-es házrész. Az ingatlan ...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (52495953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A hajdú-bihar megyei egyeken, a központhoz közel, de csendes utcában, kifejezetten jó környéken eladó egy folyamatosan karbanta...
16 500 000 HUF
170 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (26435927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 2
Vámospércsen az Acsádi utca közelében eladó egy 60 nm-es, 2000-ben épült tégla építésű felújítandó ház, 472 nm-es telken. Az in...
8 800 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (24127733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1307 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Tiszacsege Árpád u. 12 Szám alatt található felújítandó ház. a ház 2 és fél szoba összkomfortos. a házban gáz, víz, villa...
12 000 000 HUF
184 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (59547234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 361 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Komádiban - kitűnő lehetőség a felújítás folytatására! Eladásra kínálok egy részben felújított családi háza...
11 900 000 HUF
220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (37355574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1496 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy igényesen felújított családi házat Komádiban, teljes butorzattal és gépesítéssel - azonnal költözhető! ...
27 900 000 HUF
344 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49986839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Gerebytelepen felújítandó családi ház eladó! - a családi ház 516 nm telken, 50 nm-es vegyes falazatú, cserép tetős. ...
47 000 000 HUF
940 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (44286293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Tócórét egyik csendes utcájában eladó családi ház. A ház teljes körűen felújított, 1 szobás + nappalis családi ház, ...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (97646483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kabán egy beton alapra épült, tégla falazatú, betonfödémes családi ház. Az ingatlan egy 1171 m2-es önálló telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kabai családi ház hirdetés (92944336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 2
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (76454317)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Biczó István zártkertben eladó egy 32 nm-es felújított tégla ház, mely 727 nm-es telken fekszik. A házhoz tartozik eg...
25 900 000 HUF
809 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (68399432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hajdúszoboszló kertvárosi részén, a vasútállomáshoz közel egy beton alapon vegyes falazatú (tégla + vályog) ház. a telek ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73951974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ár-érték arányban verhetetlen! Felújított családi ház várja új lakóját Püspökladányban! Ha olyan házat keresel, ahol minden a...
27 000 000 HUF
421 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (99262797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! Hajdú-Bihar vármegye, Nádudvar településen megvételre kínálok egy 90nm alapterületű, három szobás cs...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (25929247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Hajdúhadház, Árpád utcán eladó egy 2 szoba konyhás, 54 m2 családi ház. A ház belül folyamatosan lett felújítva, legutóbb a für...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (48219652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (24567769)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 334 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú- Bihar vármegye, Hajdúböszörményben, eladó középkertben 51 m2-es, 1+1szobás, kertes ház, a lakóépülethez tartozó sarok te...
35 000 000 HUF
686 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (93358272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar nyugodt, csendes területén 982m2 telket, amelyen 80m2 bontásra szoruló családi ház található! Debr...
10 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (61539872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1590 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 1590m2 telken lévő 2 generáció részére is megfelelő ingatlant (64, 2m2 +60, 8m...
19 000 000 HUF
152 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (49345323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2
Debrecenben a Császár Péter utcán 463 nm - es telek eladó. A telek főbb jellemzői: - a telken található egy 55 nm-es családi ...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal