Eladó ház Heves megye 15 millióig (179 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 179 db
Eladó Ludasi családi ház hirdetés (64419772)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2061 m2
Szobaszám: 3
Csend, tér és lehetőség – Felújítandó családi otthon nagy telekkel Ludas központjában Egy kivételes lehetőséget kínálunk Heves ...
7 200 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (33973226)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1856 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Pétervására, Köztársaság utcában eladásra kínálunk egy 1960-as években épült, vályog falazatú, 1856 m2-es telke...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Apci családi ház hirdetés (55512449)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 3
Bármely korosztály számára ajánlott! Heves vármegye, Apc településén eladó egy 79 nm-es, komfortos, tehermentes, vegyes építésű...
14 000 000 HUF
177 215 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (75973269)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Karácsond egyik legjobb részén eladásra kínálok egy 64 nm-es, vegyes építésű családi házat! a keleti fekvésű in...
12 500 000 HUF
195 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani családi ház hirdetés (84575124)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1503 m2
Szobaszám: 1
Szeretne egy csendes helyen lakni, mégis a városban? Akkor ez az ingatlan Önre vár! Hatvan külterületi részén eladásra kínálok ...
11 200 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33463277)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád Mátraderecske szívében, ideális fiatal felnőttek számára, akik saját otthont keresnek, ...
8 900 000 HUF
82 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (13784723)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves vármegye, Erdőtelek településén eladó egy 66 Nm-es, vegyes építésű, 1+1 szobás, tehermentes ingatlan. a ház fűtése egy fa...
11 990 000 HUF
181 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (44897341)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 1
A Mátrához közel, Apc településén eladásra kínálok egy 58 nm-es, 1 szobás, tehermentes, szilikátból épült családi házat! Az ing...
14 990 000 HUF
258 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei sorház hirdetés (34545947)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 188 m2
Szobaszám: 4
Kiskörén, a Tisza-tó egyik legnépszerűbb kisvárosában eladó egy szerkezetileg jó, de elhanyagolt állapotú, 110, 61 m2 hasznos a...
9 000 000 HUF
81 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (54496829)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Kálban? Kiváló lehetőség saját otthon céljára! Kál nyugodt, csendes részén kínálunk eladásra egy...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi ikerház hirdetés (36546877)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 1
Heves vármegye, Heves, Szerelem Alfréd út 43. Szám alatt, eladó egy 111 m2-es telken fekvő, belterületi, 1/1 tulajdoni hányadú,...
12 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivádi családi ház hirdetés (67957859)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1581 m2
Szobaszám: 2
Heves Vármegyében Pétervására közelében, Ivád csendes utcájában, rendezett falujában kínálunk megvételre egy sok lehetőséget re...
12 800 000 HUF
185 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (74414498)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye, Pétervására, a Táncsics Mihály utcában eladásra kínálunk egy vályog falazatú, 1174 m2-es telken álló ingatlant,...
9 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai családi ház hirdetés (36169938)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 194 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Bélapátfalva, Május 1. Utcában, 57 nm lakóterülettel rendelkező családi ház, 194 nm-es telken eladó! a kő falazatt...
10 900 000 HUF
141 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kömlői családi ház hirdetés (78349282)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Falusi „Birtok” Kömlőn – felújított ház, saját akácos, nyugalom és biztonság Kömlő csendes, zavartalan részén eladó egy 72 nm-...
11 500 000 HUF
159 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei családi ház hirdetés (35945336)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3431 m2
Szobaszám: 2
Kiskörén masszív szerkezetű családi ház dupla garázzsal, biztonsági rendszerrel! Kisköre csendes, élhető környezetében kínálj...
14 600 000 HUF
365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (48432974)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 1
Kis ékszerdoboz Tarnaörsön – azonnal költözhető, hangulatos otthon a Mátra ölelésében!  A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda...
9 900 000 HUF
235 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerfarmosi családi ház hirdetés (74473446)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Heves megye, Egerfarmos, csendes, természetközeli környezetben eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő, félkész családi ház az m3 ...
8 990 000 HUF
52 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei családi ház hirdetés (23257316)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3431 m2
Szobaszám: 2
Kiskörén masszív szerkezetű családi ház dupla garázzsal, biztonsági rendszerrel! Kisköre csendes, élhető környezetében kínáljuk...
14 600 000 HUF
365 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (63334669)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2