Eladó ház Heves megye 25 millióig (421 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 421 db
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (94973874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
A Heves Vármegyei, Pétervásárán, 2753 nm-es panorámás saroktelken, azonnal költözhető 60 nm-es, összközműves családi ház eladó....
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (84675455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1649 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kál központjához közel, egy 67 m2-es családi ház, 1649 m2-es tágas telken. Az ingatlanban két szoba, konyha, fürdőszoba, ...
13 990 000 HUF
208 805 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Átányi családi ház hirdetés (67495373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Heves megyében Átány településen! Eladásra kínálunk a község központjában, mégis csendes nyugodt utcában, 947...
14 500 000 HUF
140 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (37545444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ecséd központi részén, mégis csendes helyen, egy 90 nm hasznos alapterületű, összközműves, felújítandó családi ház, 20 nm...
20 900 000 HUF
232 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99638573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Heves vármegyében, Recsk településen lévő 74 nm-es felújítandó családi ...
6 900 000 HUF
93 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (49854568)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 1000 nm-es telken elhelyezkedő, 70 nm-es, 2 ...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (35569631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Heves megye, Gyöngyös, felsővárosi részén kínálok eladásra 500 m2 telken lévő, kivett épület udvar besorolású ingatlant, telek ...
14 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (46947356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
14 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Káli családi ház hirdetés (61564383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas családi ház eladó Kál központi részén - kiváló elhelyezkedés, nagy telek, sok lehetőség! Heves megyében, Kál frekventál...
22 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (57444926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1140 m2
Szobaszám: 2
Eladó 86 nm-es családi ház Pétervásárán – panorámás, zöldövezeti környezetben! Csendes, tiszta és rendezett mellékutcában kín...
15 100 000 HUF
175 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (57379347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! Kiváló lehetőség Zaránkon – Falusi nyugalom, városi elérhetőségben! Szeretne elszökni a város zajától, de nem aka...
12 900 000 HUF
163 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (78763436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 1100 nm-es telken elhelyezkedő, 70 nm-es, 2 ...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi családi ház hirdetés (74424273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1314 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Heves vármegyében, Csány központjától néhány perc sétára egy 70, 3 nm-...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kompolti családi ház hirdetés (91323495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 1273 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kompolton, csendes, forgalomtól mentes, mégis központhoz közeli utcában kínáljuk el...
19 000 000 HUF
136 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivádi családi ház hirdetés (53864453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Heves megye, Ivád, belső kétszintes, galériás családi ház, 903 m2-es telken eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, nyílászárói fá...
18 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonon családi ház hirdetés (42571256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
Bükk hegység lábánál, Balaton községben, jó adottsággal rendelkező, 100m2-es, igény szerint alakítható családi ház, garázs, gaz...
11 900 000 HUF
119 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyfügedi családi ház hirdetés (49548344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18