Eladó ház Heves megye 25 millióig (421 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 421 db
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (59243399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Gyöngyöstől 10 km-re, Adácson felújítandó 90 m2-s központhoz közeli, minden közművel ellátott, kimondottan jó szom...
24 900 000 HUF
276 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki családi ház hirdetés (27795372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 3172 m2
Szobaszám: 3
A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Erken egy 81 m2-es, 3 szobás, külső és belső felújítás alatt álló csal...
5 990 000 HUF
73 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (49936375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2
Mátraderecske szívében, 729 m²-es telken eladó egy vályog és tégla építésű, részben felújított családi ház, amely tökéletes leh...
14 500 000 HUF
278 846 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (99292389)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 2
Jó állapotú kis ház a mofettától pár percre – ideális nyaralónak vagy befektetésnek! Mátraderecske központjában, mindössze 5 ...
7 800 000 HUF
210 810 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodonyi családi ház hirdetés (23663891)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 3
Heves megyében, Bodonyban, Egertől és Gyöngyöstől is 30-30 km távolságra, 3 szobás, vegyes (vályog, kő és tégla) falazatú, átla...
14 990 000 HUF
166 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (45237636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Pétervására, Mogyoróska utcában, 1249 m2-es telken található családi ház eladó. Az ingatlan 1950-ben épült vályogb...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (35344894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó családi ház Verpeléten? Felújított fürdőszobával, nagy telekkel! Verpelét csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 5...
12 700 000 HUF
254 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajlai családi ház hirdetés (94133479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 929 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegyében, Egertől 25 km távolságra, Sirok és Pétervására között félúton, a ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (68243856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 2
Atkár egyik szép, csendes utcájában kínálom új tulajdonosának ezt a 62 m2-es vidéki házat. a község a Mátra lábánál, Gyöngyöstő...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Atkári családi ház hirdetés (77736376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 2
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (59247738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
Hatvant Salgótarjánnal összekötő autóút közelében Lőrinciben, kis csendes utcában egy 62 nm-s téglából és szilikátból épült csa...
24 500 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöspatai családi ház hirdetés (72833377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2137 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Gyöngyöspatán egy családi ház, melynek irányára 17 700 000 Ft. Az ingatlan alapterülete 93 négyzetméter, míg a hozzá tart...
17 300 000 HUF
186 021 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (86593446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
12 700 000 HUF
254 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (81723738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: 2
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 102 m2-es, 2 szobás családi házat! - Heves v...
16 800 000 HUF
164 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erki családi ház hirdetés (49586433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
A jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Erken egy 85 m2-es, 3 szobás családi házat. Erk, Heves megye déli rés...
11 900 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (78574223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
A  jászberényi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörsön egy felújítandó, 2 szobás, 60 m2-es családi házat! - Heve...
5 490 000 HUF
91 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (56319713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
24 500 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (86977379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
24 500 000 HUF
395 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (92565141)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
12 700 000 HUF
254 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (85953254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
12 700 000 HUF
254 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.