Eladó ház Heves megye 25 millióig (421 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 421 db
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (73314955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (28973475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (55575958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó felújítandó családi ház Poroszló központjában kiváló elhelyezkedéssel és leh...
19 500 000 HUF
177 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivádi családi ház hirdetés (82547753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1609 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Ivád, Pataksor utcában kínálunk eladásra egy 100 m2-es, egy szintes családi házat, a település központjához közel,...
17 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (73346257)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 3
19 500 000 HUF
177 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (53939543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 3
19 500 000 HUF
177 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (27225537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1889 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Verpelét csendes zsákutcájában, 80 m2-es, 3 szobás családi ház, 1889 m2 telekkel eladó. Az ingatlan elrendezése: ...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verpeléti családi ház hirdetés (45196114)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1889 m2
Szobaszám: 3
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajlai családi ház hirdetés (18396999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Szajlán az Ady Endre úton található 80nm-es felújítandó csalá...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajlai családi ház hirdetés (74997836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom kizárólag a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Szajlán a Kossuth Lajos úton található 100nm-es felújítandó c...
8 000 000 HUF
80 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (24427453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 2
Vadregényes hangulat, nyugalom, lehetőségek – Poroszlón, mégis a település szívében! Ez a poroszlói vályogház egy igazi ritka...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői családi ház hirdetés (67492574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 557 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Feldebrő, 50m2-es összkomfortos családi ház, 557 m2-es telken eladó. Az...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvisnyói családi ház hirdetés (26356347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1467 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó nagyvisnyón falusi környezetben egy közel 1500 nm telken álló, kb. 100 Nm-es, 2 szobás családi ház a hozzátartozó mellékh...
20 500 000 HUF
207 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (73473256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 2
Heves város belterületén, frekventált helyen, csendes nyugodt környezetben, parkos jellegű szép építési telek és gerendás, vera...
12 000 000 HUF
226 415 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétervásárai családi ház hirdetés (33327284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Pétervására, 2753 m2-es panorámás telken, 60 m2-es, összközműves családi ház eladó. Az ingatlan kő alapon, vályog ...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnamérai családi ház hirdetés (31936735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1597 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Tarnaméra, 70m2-es családi ház, 1597 m2-es telken eladó. Az ingatlant 2...
14 900 000 HUF
215 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerfarmosi családi ház hirdetés (58849549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1108 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megyében, Egerfarmoson eladó egy 70 m2-es, gondosan karbantartott családi ház...
16 000 000 HUF
228 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szihalomi családi ház hirdetés (62575583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves vármegye Szihalom 60 m2-es családi ház sürgősen eladó! Az ingatlan Egertől ...
13 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aldebrői családi ház hirdetés (34594944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Aldebrő, két épület egy teleken eladó! Az 1798 m2-es telken lévő egyik...
14 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (44333981)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a fantasztikus lehetőséget egy festői helyen, Poroszlón! Ez az 550 nm-es telek egy 80 nm-es, felújításra szor...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal