Eladó ház Heves megye (1468 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 468 db
Eladó Balatonon családi ház hirdetés (42571256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 4
Bükk hegység lábánál, Balaton községben, jó adottsággal rendelkező, 100m2-es, igény szerint alakítható családi ház, garázs, gaz...
11 900 000 HUF
119 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (72252337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eladó Eger egyik legkedveltebb részén, a Bartók téren egy igényesen felújított, tágas családi ház, mindössze néhány perc sétára...
159 000 000 HUF
811 224 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagyfügedi családi ház hirdetés (49548344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
Békés otthon Nagyfügeden, a Mátra közelében: Falusi CSOK-ra Alkalmas Családi Ház Kiváló Lokációva eladól! Szeretne vidéki nyu...
22 900 000 HUF
248 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (44594587)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Gyöngyöstől 10km-re, Adácson felújított 63 m2-s összközműves, központhoz közeli családi ház eladó. Az M3-as autópá...
26 900 000 HUF
368 493 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (65545535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
26 900 000 HUF
368 493 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (43632754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Eger belvárosához közeli, kedvelt utcában található, kiváló adottságú ingatlan, 441 m²-es telken. Az udvaron három külön ...
49 900 000 HUF
356 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri sorház hirdetés (34347644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
‼️Egerben a Maklári hóstyán 71m2-es lakások terasszal, saját kertrésszel, intim udvaron! Ára: 79. 900. 000Ft Érdeklődni: 06202...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (46945558)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Egerben a Hajdúhegyen eladó hangulatos 630 m2-es telken épült, városi panorámás 3 szintes családi ház. - Az ingatlan 1992 épü...
163 000 000 HUF
740 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnai családi ház hirdetés (62422739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kápolnán 4 szobás, jó állapotú stabil családiház garázzsal, melléképületekkel, gazdálkogásra alkalmas 6218 m 2-es belterületi t...
18 500 000 HUF
132 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (45628255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egerben, a Szépasszony-völgy közelében eladó egy felújítandó családi ház. a telek mérete 271 m², a ház alapterülete 45 m². Az i...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerbocsi családi ház hirdetés (45948525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Egerbocson, kizárólag Ingatlan Eger kínálatában. Az ingatlan egy 1960-es években ép...
12 900 000 HUF
172 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (49556448)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Recsk központjához közel egy 80 négyzetméteres családi ház, amely az 1960-as években épült, klasszikus „kádár kocka” stíl...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (38449955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 474 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Eger lankáin Toszkán stílusú villa, 6987m2-es panorámás telken eladó! Jöjjön el nézze meg és bele fog szeretni! Az ingatlan ...
159 900 000 HUF
337 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (92546877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egerben, a csendes és kedvelt Donát utcában eladó egy tehermentes, jó elosztású családi ház. a 90-es években épült ingatlan 120...
79 999 000 HUF
666 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (55329338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eger vonzáskörzetében, Mátraderecskén gyönyörű természeti környezetben a Mofetta közelében 2 generációs családi ház eladó! Az...
85 000 000 HUF
472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (79325646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger mellett 24 kr-re csodálatos természeti környezetben, kedves, tiszta, rendezett településen Tarnaszentmárián sok lehetősége...
12 500 000 HUF
156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűcsi családi ház hirdetés (41458815)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 5
Szűcsi Családi Ház: Egy lehetőség a Falusi CSOK-kal élőknek A Mátra lábánál, mindössze 15 kilométerre Gyöngyöstől, Szűcsi csend...
28 000 000 HUF
180 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszanánai családi ház hirdetés (46473255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 694 m2
Szobaszám: 3
Eladó a Tisza-tó szomszédságában, Tiszanánán egy 133 nm-es, 30 nm jelenleg is működő üzlethelyiséggel rendelkező többgenerációs...
28 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (47339694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Kerecsend, Demjéni úton, 117 nm-es családi ház, 1870 nm-es telken eladó. a szigetelt, tégla falazatú, átlagos á...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (69676673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Heves megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal