Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig (994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 994 db
Eladó Tiszaörsi családi ház hirdetés (96933774)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1506 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaörsön egy otthonos parasztházat. a ház hasznos alapterülete 69, 4 m2, me...
12 990 000 HUF
188 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (24327323)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 2
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Tiszapüspöki település központjában, megvételre kínálunk egy jó állapotú 2 szobás 76 m2 es csalá...
19 900 000 HUF
261 842 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (92769273)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Tiszapüspöki településen megvételre kínálunk egy 80 m2 es vályogból épített hangulatos, zsalugát...
7 900 000 HUF
98 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (95876343)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Kész otthon, új élet - csak be kell KÖLTÖZNI! Van egy ház Törökszentmiklóson, ahol a hazaérkezés valódi megkönnyebbülés. Jász...
27 700 000 HUF
256 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (34388977)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1131 m2
Szobaszám: 5
Jászapátin tágas, saroktelkes családi ház eladó nagy telekkel, kiváló lehetőségekkel! Jászapáti csendes, nyugodt részén kínálun...
18 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (59237433)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított 3 szobás családi ház Kunszentmártonban! Jellemzői:- telek méret 425 m2- lakóház 125 m2- fürdő+ wc- konyha+étke...
28 000 000 HUF
224 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (92673374)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Jászberény központjától 10 perc távolságra, a könyvtár környékén, egy csendes tágas zsákutcában eladó egy 62 m2 családi ház nag...
32 500 000 HUF
477 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (25373937)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 3
Egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan eladó Pusztamonostoron! Az ingatlan 2006-ban épült, téglaszerkezetű. A tele mérete : 955...
25 000 000 HUF
213 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47765468)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Kedves ÉrdeklődőJászladány kellemes részén kínálok eladásra egy ingatlant. Kettő szoba ~10-13m2Étkező és konyha egyben egy fél ...
15 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (59189457)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (39954432)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Ízlésesen felújított, hangulatos parasztház eladó Jászkiséren – akár kétgenerációs otthonnak is! Eladásra kínálunk Jászkiséren...
1 550 000 HUF
12 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (42339135)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 629 m2
Szobaszám: 5
Cibakháza központjában, 100 nm-es, családi ház eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - Vályogból épült 1950-es években -Fe...
18 900 000 HUF
189 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (47968673)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy tiszaföldvári családi házat! A családi ház főbb jellemzői: - Tiszaf...
25 500 000 HUF
293 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (44812792)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyében Jászladányon Jászberénytől autóval 20 percre, Budapesttől autóval 1 óra 20 percre egy 650 n...
11 990 000 HUF
190 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (87424389)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1754 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Kőtelek településen egy 2 szobás, 56 nm-es családi házat Kőtelek csendes, nyug...
8 990 000 HUF
160 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fegyverneki családi ház hirdetés (88973659)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól mindössze 35 kilométerre, Fegyverneken kínálunk megvételre egy 130 négyzetméteres,...
23 500 000 HUF
180 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (33478621)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan kiváló lokációval rendelkezik, Újszász Nagykerti városrészének egy csendes utcájában helyezkedik el. a szomszédok k...
33 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (49723991)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (37176942)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklós központjában egy családi házat az alábbi para...
32 800 000 HUF
324 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?