Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig (990 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 990 db
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (43689429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Irodánk eladásra kínál Újszászon egy 75 nm-es családi házat, melyben 2 szoba, 1 félszoba, előszoba, konyha, kamra, fürdőszoba...
17 900 000 HUF
238 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (37578647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jászjákóhalma központjában 383 nm-es telken, 56 nm-es családi ház eladó. Az ingatlanban 1 + 2 fél szoba, főzőfülke, előtér, f...
11 500 000 HUF
205 357 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (52361641)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Jászjákóhalmán, 3 szoba+amerikai konyhás nappalis, felújítandó, 91 nm-es lakóház, 389 nm-es telken eladó!
5 000 000 HUF
54 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (85337978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1844 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alattyánon, központhoz közeli csendes utcában, 3 szobás, 70-nm-es, felújított parasztház nagy 1844 nm-es telekkel eladó! Gazdál...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (54624725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Jászjákóhalmán, csendes, nyugodt környezetben eladásra kínálom ezt a 78 m2-es, 2 szobás, szilikát- könnyűszerkezetes építésű ...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (72792324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 2
Felújít, bővít vagy Újat Épít, Ön dönt! Kiválló elosztású, 379nm-es sarok telken található, ez a felújítandó kis parasztház, ...
13 600 000 HUF
272 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (72375496)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 1
Az ingatlan Jászberény központi részén helyezkedik el egy csendes utcában megis boltok, iskkola, ovoda, busz és vonat pályaudva...
28 900 000 HUF
332 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (98949416)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüreden a 33-as főúthoz közel eladó 2 szobás, 45, 15 m2 alapterületű, komfortos, összközműves családi ház 857 m2-es telekk...
25 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (96235759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Egy Tiszamenti kis településen, Kőtelken eladásra kínálok, egy 88 nm-s, azonnal költözhető családi házat! Amit az ingatlanról...
10 500 000 HUF
119 318 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (43637892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Zagyvarékason egy két és fél szobás, felújított 73 nm-es, családi ház! Amit az ingatlanról tudni érdemes: -vegyes fala...
26 500 000 HUF
363 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (31975899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Csépán, eladó egy jó állapotú Családi ház. a vegyes falazattal, tégla alappal megépült 83, 5 nm családi ház, nem messze a közpo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki családi ház hirdetés (72992856)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 1
Tisza-tavi nyaraló tele lehetőséggel faház, lakókocsi, építési alap, 555 m²-es telken, strand közelében! ! ! Eladásra kínálok e...
18 500 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (76473216)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1356 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy kis kertes ...
4 500 000 HUF
67 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (95428838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy 110m2-es családi házat...
9 500 000 HUF
86 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszentimrei családi ház hirdetés (57671943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1617 m2
Szobaszám: 2
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaszentimrén, egy az 1970-es években épült vegyes falazatú, cserép fedéses ház. a tel...
9 990 000 HUF
126 455 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (87229759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Törökszentmiklóson alvég részén felújított családi ház eladó! Amit az ingatlanról tudni kell: - 1950-es években épült, vegye...
20 900 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (76977383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Alattyánon főúthoz közel eladó egy nagy telekkel rendelkező teljesen felújított 3 szobás nappalis ingatlan. A Főúttól 10 méte...
24 990 000 HUF
245 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (42267397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jánoshidán egy 46, 1 nm-es családi házat 783 nm-es telken! Az ingatlanban kia...
13 500 000 HUF
293 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (73494432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye Alattyán településen kínálunk megvételre egy 123 nm-es, 2 szintes családi házat 920 nm-es telken....
33 000 000 HUF
268 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (35737548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tiszajenői családi házat. Az épület 1945-1950 között épült 60 cm vályo...
12 000 000 HUF
157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal