Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig (993 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 993 db
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (25295973)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Kőrösi utca környékén kisfenntartású családi ház eladó. Az ingatlan 540 m2-es telken található, amelyen fúrtkút és vezetékes ...
12 900 000 HUF
274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki egyéb ház hirdetés (94648428)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! Sürgősen Eladó Szolnokon az Ispán krt-on, 10 emeleti 49 nm-s átlagos állapotú lakás! Amit az ingatlanról tudni...
27 900 000 HUF
569 387 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (33276924)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüred csendes, jól megközelíthető részén, kínálunk megvételre egy (bruttó 80 m²), földszintes családi házat, 438 m²-es tel...
19 900 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (53243224)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1133 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#469359): Törökszentmiklós, 1133 m2 telek, 69 m2 vályog, felújított családi ház, 2 szoba, mellékép...
26 500 000 HUF
384 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (26722848)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 3
Újszászon, a Penny közelében felújított 2 szoba + nappalis családi ház eladóEladó Újszászon, a Penny közelében egy 70 nm-es, 2 ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (74325511)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Eladó Rákóczifalván egy hangulatos parasztház. a családi ház egy 530 nm-es telken helyezkedik el, mindössze néhány perc sétára ...
20 000 000 HUF
298 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (93257734)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Napfényes családi ház ligetes kerttel Jászfényszarun - hatalmas telek, rengeteg lehetőséggel! Eladó Jász-Nagykun-Szolnok várm...
32 900 000 HUF
319 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (44272243)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
** Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászfényszaru, 103 nm-es családi ház eladó! Jó elosztás, nagy telek, kiváló lehetőség! ** Megvé...
28 900 000 HUF
280 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (32734535)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (78483459)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászapáti, 180 nm alapterületű, 5 szobás, tágas, emeletes családi ház eladó. Az ingatlan a Tölgy...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (63574475)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1726 m2
Szobaszám: 2
Nagy telek, két épület, rengeteg lehetőség Jászfényszarun! Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászfényszarun, az óvárosi részen...
15 500 000 HUF
336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (92379547)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászapátin, a Petőfi Sándor utcában! Jászapáti egyik nyugodt, barátságos utcájában eladó egy kiváló állapot...
25 900 000 HUF
267 010 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászárokszállási családi ház hirdetés (59268745)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 4
Eladó szigetelt, 4 szobás családi ház Jászárokszálláson. Jászárokszálláson, a Bajcsy-Zsilinszky Endre utcában eladásra kínálu...
20 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (87247149)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 2
Eladó tehermentes ház Mezőtúr, Újváros XXII. Úton. Összközműves: frissen felújított villanyrendszer, víz, gáz, csatorna, Telek...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (92439324)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2