Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig (994 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 994 db
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (95679217)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált egy teljeskörűen felújított takaros vályogház Alattyánon, mely ideális választás lehet azok számára, akik kényelme...
20 900 000 HUF
271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (99836452)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 4485 m2
Szobaszám: 2
Tiszaföldvár - Homok településen kertes ház eladó. Az ingatlan 4485 nm-es telken található. a falazata vegyes falazat, az épüle...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (99434772)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Mezőtúron kínálok megvételre egy 108, 8 nm alapterületű, jó elosztású családi házat, amely tágas belső tereivel, több garázsáva...
22 900 000 HUF
212 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (37279785)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálunk Tószegen egy 107 nm-es hasznos alapterületű felújítandó családi házat. Az ingatlan vályog szerkezetű 1565 n...
25 000 000 HUF
233 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (76832543)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jászapáti csendes, barátságos utcájában eladó egy hangulatos, földszintes családi ház A Lados utca Jászapáti egyik rendezett, n...
9 400 000 HUF
177 358 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (96977727)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Túrkevén egy 143, 2 nm-es, kétgenerációs családi ház, amely kiváló vál...
25 990 000 HUF
181 748 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (23477537)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 2
A Kunszentmártoni CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy Kunszentmártonban lévő, 2 szobás, felújítandó kertes családi h...
11 900 000 HUF
129 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (13655835)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Újszászon 70 négyzetméteres családi házat! A családi ház jellemzői:  - 1...
27 500 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (44267371)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 5952 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fiatal felnőttek figyelem! Ha egy igazán különleges otthont keresel, ami nemcsak kényelmes, hanem a gazdálkodásra alkalmas mére...
34 990 000 HUF
349 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (13867463)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 2
Csendre, nyugalomra vágyik? Akkor ez az ingatlan önre vár! Jászfényszaru külterületi részén eladásra kínálok egy 53 nm-es, vegy...
7 900 000 HUF
161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (87693357)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a bájos, eladó téglaépítésű házat Pusztamonostoron, a Nefelejcs utcában! Az ingatlan 51 négyzetméteres alapterül...
27 000 000 HUF
529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43297413)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jánoshida csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 104 m²-es, 3 szobás + nappalis családi házat, 360 m²-es telken. A...
11 900 000 HUF
95 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (37357972)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 2
Eladó 58 nm-es 2 szobás sorházi ingatlan Szolnok belvárosában Szolnok városközpontjában eladó egy 58 nm-es, 2 szobás sorházi in...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (27257575)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan tökéletes választás lehet az első lakásvásárlók számára! Jászladány csendes, környékén található, a Hóvirág utcá...
26 900 000 HUF
224 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (38455382)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 1764 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 3
Szandaszőlős nyugodt utcában – felújítandó családi ház nagy TELEKKEL! Eladó Szolnok-Szandaszőlősön, a közkedvelt Körte utcába...
28 500 000 HUF
16 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszőlősi családi ház hirdetés (49742334)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
Telekáron családi ház Tiszaszőlősön – kiváló ár-érték arány Alapadatok: •Telek: 1899 nm, fás, zöld környezet •Ház: 55 nm haszn...
11 900 000 HUF
216 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői egyéb ház hirdetés (94537434)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszajenő egyik legnyugodtabb pontján eladásra kínálunk egy jó állapotú, 58 négyzetméteres, k...
13 990 000 HUF
241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (33264297)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Rákóczifalva szívében, ahol a mindennapok kényelme és a vidéki nyugalom tökéletes harmóniában találkozik, új otthon várja gondo...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (48183579)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Közvetlen vízparti nyaraló eladó tiszaugon az élő tisza partján! Az ingatlan Tiszaug üdülő övezeten található, csendes, madár...
19 900 000 HUF
406 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (11539244)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zagyvarékas központhoz közeli részén egy teljes körüen felújított 67 nm-s családi ház! Amit az ingatlanról tudni érdeme...
25 800 000 HUF
385 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal