Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig (1146 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 146 db
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (93437333)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (82275877)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1686 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüred Tiszaörvény városrészén családi ház Kiknek ajánljuk? a vízparti kikapcsolódást kedvelőknek, horgászoknak és vízitúr...
39 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (95437246)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes, rendezett utcájában egy 145 m2-es, 2 szintes, 5 szoba ...
41 500 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (73339679)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3
Szezon előtt - akciósan! Cserkeszőlő strandjától 400 méter távolságra, családi ház-nyaraló eladó. Lakóház besorolása miatt hite...
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszőlősi családi ház hirdetés (49742334)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
Telekáron családi ház Tiszaszőlősön – kiváló ár-érték arány Alapadatok: •Telek: 1899 nm, fás, zöld környezet •Ház: 55 nm haszn...
11 900 000 HUF
216 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői egyéb ház hirdetés (94537434)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 3237 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszajenő egyik legnyugodtabb pontján eladásra kínálunk egy jó állapotú, 58 négyzetméteres, k...
13 990 000 HUF
241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (95259343)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 3
Szolnok külvárosi részén, csendes mellékutcában, kétszintes családi ház eladó! A kórház közelében, csendes, nyugodt mellékutc...
41 000 000 HUF
512 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (33264297)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Rákóczifalva szívében, ahol a mindennapok kényelme és a vidéki nyugalom tökéletes harmóniában találkozik, új otthon várja gondo...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (74179384)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 5
41 500 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (48183579)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Közvetlen vízparti nyaraló eladó tiszaugon az élő tisza partján! Az ingatlan Tiszaug üdülő övezeten található, csendes, madár...
19 900 000 HUF
406 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (11533923)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 2
Cserkeszőlő csendes, rendezett utcájában eladó egy tágas, világos, 140 m²-es, 3 szintes családi ház, 770 m²-es telken. Az 198...
38 900 000 HUF
277 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (11539244)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Eladó Zagyvarékas központhoz közeli részén egy teljes körüen felújított 67 nm-s családi ház! Amit az ingatlanról tudni érdeme...
25 800 000 HUF
385 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (35933442)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 332 m2
Szobaszám: 5
Eladó Tószeg  csendes részén  egy 3+2 szobás családi ház! Amit az ingatlanról  tudni érdemes: - vegyes falazatú - hagyományos ...
16 000 000 HUF
164 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (37435977)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jász-Nagykun Szolnok vármegyében Jászberényben, Budapesttől 86 km-re egy felújitásra szoruló 78, 4nm-es ház! a ház statik...
24 900 000 HUF
319 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (84877277)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Belváros északi részén 67 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 9, 5 m2-es fedett ...
29 990 000 HUF
447 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (49397737)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun -Szolnok vármegyében Jászberényben egy 87. 5 Nm-es vegyes falazatú családi házat 680 nm-es telken...
24 900 000 HUF
286 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (29382634)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Jászfényszarun Hatvantól 15km-re Jászberénytől 20kmre egy 92 nm-es ingatlan melynek tele...
34 500 000 HUF
352 040 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (46987732)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében, Jászfényszaru városában, Jászberénytől 20 km-re, Budapesttől 50 km-re egy 467 nm-s telk...
44 500 000 HUF
664 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (99633734)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (73338265)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 477 nm-es telken egy 159 nm-es családi ház eladó! a há...
42 500 000 HUF
267 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal