Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig (1146 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 146 db
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28445546)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér központjában, mégis egy csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 96 nm-es családi házat, amely egy tágas, 136...
8 500 000 HUF
88 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (83934339)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér szívében, mégis egy csendes, nyugodt zsákutcában várja új tulajdonosát ez a 74 nm-es családi ház, amely tökéletes leh...
8 500 000 HUF
114 864 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28579438)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy igazi otthon melegét árasztó családi ház Jászkisér nyugodt, kertvárosi részén, mindössze 40 km-re Szolnok városától. ...
7 500 000 HUF
79 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (73296373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
Jászfényszarun, központ közelében családi ház eladó nagy telekkel! Jászfényszaru központjához közel, mégis nyugodt környezetb...
25 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (22575433)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 2
Van minden településen egy pont, ahol az ember úgy érzi, hogy jó élni. Ahol a mindennapok egyszerűbbek, a közlekedés kiszámítha...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (44295773)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Eladó, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Kisújszállás városközpontjában, az M4-es autóút, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyí...
29 900 000 HUF
199 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (66533823)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki házrész hirdetés (49745843)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 1
Tisza-tavi nyaraló tele lehetőséggel faház, lakókocsi, építési alap, 555 m²-es telken, strand közelében! ! ! Eladásra kínálok e...
18 500 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (75259541)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1131 m2
Szobaszám: 5
Jászapátin tágas, saroktelkes családi ház eladó nagy telekkel, kiváló lehetőségekkel! Jászapáti csendes, nyugodt részén kínálun...
18 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (46127373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2
Tószeg nyugodt, csendes részén kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó családi házat, amely ideális vál...
14 500 000 HUF
263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (95362359)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Tiszaugon, közvetlen a Holt-Tisza partján 1438 nm-es telken eladó egy 79. 97 Nm-es ház + 30 nm-es gazdasági épület. Horgászoknak, pihenni vágyóknak kitűnő választás. Busszal, autóval jól megközelíthető. Óvoda, iskola, élelmiszerbolt, buszmegálló a közelben.
23 000 000 HUF
287 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36675323)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1378425): Szolnok, 771 m2 telek, 64 m2 vegyes falazatú családi ház, 2 szoba Leírás: - Szolnok kö...
27 900 000 HUF
435 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (88859993)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 931 m2
Szobaszám: 1
A tisza-tavi tiszafüreden, a belvároshoz közel, kifejezetten jó környéken, eladó egy szobás, 35, 27 m2 hasznos alapterületű, ös...
25 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34626489)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Szolnok Pletyakafalu városrészén egy felújítandó 3 szobás 82 nm-es kertes csal...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (85154385)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapáti központi, de csendes részén eladó egy 1015 nm-es telken 96, 1 nm-es összkomfortos j...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34926373)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (87844743)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászjákóhalmán egy 80, 3 nm-es hasznos alapterületű családi házat 414 nm-es t...
16 300 000 HUF
203 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (42632434)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 2
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Alattyán településen, megvételre kínálunk egy 70 m2-es családi házat 1090 m2-es telekkel. Az ing...
13 500 000 HUF
192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32337539)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 224 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon a kórház környékén egy kis családi házat a Fertő úton! Az elad...
8 400 000 HUF
152 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (97732484)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 693 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tiszaföldvár központjában egy kertes családi házat! A ház főbb jellemző...
27 900 000 HUF
273 529 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?