Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig (1146 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 146 db
Eladó Szajoli családi ház hirdetés (63525743)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 2
Eladó modernizált parasztház Szajol csendes részén, 100 méterre a Holt-Tiszától. A ház ideális megoldás lehet fiataloknak és a...
27 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (44636199)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan jellemzői: - 1965-bem épült - telek mérete: 433 m2 - nettó terület: 85 m2 - 2015-ben tetőcserép csere történt  ...
21 000 000 HUF
247 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszagyendai családi ház hirdetés (33638433)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1390 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Sürgőssen ár alatt eladó Tiszagyendàn egy felujjitandó állapotban lévő parasztház. Per és teher mentes 1/1tulajdon. Jöjjön el nézze meg tegyen rá ajánlatot.
3 799 000 HUF
52 763 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (46434434)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3
Szezon előtt - akciósan! Cserkeszőlő strandjától 400 méter távolságra, családi ház-nyaraló eladó. Lakóház besorolása miatt hite...
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászteleki családi ház hirdetés (55953323)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 4
Felújított, 1930-ban épült családi ház eladó Jásztelken, amely ideális otthona lehet a nyugalmat keresőknek. Az ingatlan 95 n...
28 200 000 HUF
296 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (49127424)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldváron, frekventált utcában, központi elhelyezkedéssel egy lapostetős,...
22 999 000 HUF
255 544 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (73944535)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 958 m2
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kőtelek egyik legcsendesebb, legnyugodtabb utcájában kínáljuk eladásra ezt a barátságos, 44 n...
10 990 000 HUF
249 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (32482347)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2531 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik legbarátságosabb falujában, Tiszajenőn eladó egy 96 m2-es hasznos nettó alapterületű, 3 szo...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (82793783)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladásra kínálunk Cibakházán egy 100 négyzetméteres...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (75747646)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 2
Rákóczifalva szívében, ahol a mindennapok kényelme és a vidéki nyugalom tökéletes harmóniában találkozik, új otthon várja gondo...
20 000 000 HUF
303 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (28654757)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok, Déli városrészen 112 m2 hasznos nettó alapterületű családi ház, 71 m2 tégla építésű fel...
39 990 000 HUF
357 053 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (39574888)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, csendes utcában lévő 78 nm-es téglából épült, 2 szobás + nagy n...
34 990 000 HUF
448 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (35639973)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ha olyan helyet keres, ahol valóban otthon érezheti magát, ahol az élet nem csak történik, hanem megélhető, akkor lehet, hogy m...
18 900 000 HUF
227 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (54995826)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 2531 m2
Szobaszám: 3
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (44535569)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1579 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 98nm-es kertes családi h...
8 999 990 HUF
91 836 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői családi ház hirdetés (97395734)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3
44 900 000 HUF
898 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (96464351)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  Martfűi   CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Törökszentmiklóson egy kertes családi házat! A családi ház főbb jellem...
24 500 000 HUF
260 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (59646557)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó Jászladányon egy 82 m2 részben felújított ingatlan, 400 m2 telek terület. Villanyvezeték újra korszerűsítve, fürdőszoba...
12 900 000 HUF
157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (14443352)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Eladó félkész állapotban lévő családi ház Törökszentmiklós egyik legnyugodtabb részén – álmai otthona itt valósulhat meg! Tör...
16 990 000 HUF
133 779 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (82522683)
20 napja a megveszLAK-on