Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye (1594 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 594 db
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (25448446)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes utcában egy 96 m2-es, 3 szobás, tágas családi házat...
8 750 000 HUF
91 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (33289648)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1471 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékason, nagyon csendes, jó utcában lévő 146 nm-es szilikátból épült, 3 ...
37 500 000 HUF
256 849 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (34849778)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Alattyánon egy tégla falazatú családi házat 954 nm-es telken! a 97, 8 nm-es h...
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (25773759)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1713 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászladány egyik csendes utcájában eladó egy 114 nm-es családi ház. Az 1713 nm-es, tágas tele...
26 990 000 HUF
236 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (65798437)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Jászfényszaru, csendes kertvárosias környezetben, mégis a központhoz közel eladó egy 700 nm-es t...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki sorház hirdetés (89972939)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű, 103 nm-es sorházak szolnokon, csak 750eFt/NM ÁRON! ! ! Eladó Szolnokon, a Széchenyi városrészben 5 db, 103 nm-es, ...
74 900 000 HUF
727 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (44362769)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 3
Szolnok legkedveltebb részén, a KERTVÁROSban eladó egy 137 nm-es, kétszintes téglaház. Alkudozz erre a sok lehetőséget rejtő in...
79 500 000 HUF
580 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (14553993)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 34000 m2
Szobaszám: 4
Végtelen hangulat, szinte nulla rezsi, kézenfekvő önfenntartás az egészséges és természetközeli élet jegyében. Pest kapujában, ...
199 000 000 HUF
865 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi ikerház hirdetés (45496727)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 3
Újszászon eladó 70, 56 nm -es ikerházfél 400 nm-es telken! Előtér, 2 szoba, konyha + nappali, külön fürdő Wc. CSOK + ra alkalma...
70 888 000 HUF
1 012 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (75376227)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász Nagykun Szolnok vármegye, Tiszapüspöki településen megvételre kínálunk egy 80 m2 es vályogból épített hangulatos, zsalugát...
7 900 000 HUF
98 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jásziványi családi ház hirdetés (45477525)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1505 m2
Szobaszám: 3
Jászivány a Jászság keleti részén található, nyugodt, zsáktelepülés. a falura a békés környezet és a jó szomszédi viszonyok jel...
9 500 000 HUF
95 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (77332368)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában rendezett környezetben egy 63 m2-es, 1 + fél ...
6 499 000 HUF
103 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (39698882)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4331 m2
Szobaszám: 3
A  szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy felújított családi házat Tiszaföldváron, csendes környéken. Az ing...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (75748599)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 2
A Jászberényi Casanetwork Ingatlaniroda megvételre kínál Jászapáti központjához közel egy 69 m2-es, 2 szobás családi házat! 1....
16 900 000 HUF
244 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34276494)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, felújított családi ház, kiváló elhelyezkedéssel! Megvételre kínálok egy 68 m²-es, 2 külön nyíló szobás családi...
26 990 000 HUF
396 911 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (78375447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasülyi családi ház hirdetés (14449444)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínáljuk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszasüly központi részén ezt a jó állapotú, 80 nm-es, 3 szobás családi ház...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákócziújfalui családi ház hirdetés (37715674)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
1960-Es években épült családi ház - 2 szoba - előszoba - fürdő+WC - konyha/étkező - kamra - hőszigetelt fa nyílászárók - gázkon...
16 500 000 HUF
232 394 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (94842799)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: 3
Tiszafüred város az Észak-alföldi régióban, Jász-Nagykun-Szolnok vármegye Tiszafüredi járásában. a Tisza-tó turisztikai régió k...
47 000 000 HUF
313 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (55472996)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 392 m2
Szobaszám: 4
Új építésű álomotthon, modern KÉNYELEM! Eladó egy épülő, 2027-es átadású, teljesen különálló, 83, 80 m²-es, prémium kivitelez...
64 900 000 HUF
772 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.