Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye (1594 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 594 db
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (72675527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálom ezt a családi házat Jászalsószentgyörgy szívében, amely ideális választás lehet azoknak, akik otthonra vágyn...
46 000 000 HUF
323 943 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (89741387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Kőtelken eladó központhoz, és Tiszához közel egy tetőtér beépítéses 2 szoba nappalis családi ház! Amit az ingatlanról tudni é...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (35283677)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 653 m2
Szobaszám: 4
A szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Tiszafüred központjában egy kettő szintes, négy szobás, jó állapotú, tégl...
54 000 000 HUF
540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási sorház hirdetés (52743453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Eladóvá vált, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól 50 km-re, Karcagtól 18 km-re, a 4-es főút mentén (M4-es autó út) Kis...
12 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (74748621)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisújszálláson egy igazi lehetőség a nyugalomra vágyóknak vagy gazdálkodni szeretőknek! Szolnoktól 50 km-re, ...
23 500 000 HUF
206 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (92344399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Eladó, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Kisújszállás városközpontjában, az M4-es autóút, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyí...
29 900 000 HUF
199 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (15773446)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében, Jászfényszaru városában, Jászberénytől 20 km-re, Budapesttől 50 km-re egy 467 nm-s telk...
44 500 000 HUF
664 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (75633234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok figyelem! 4 Szobás, hatalmas tágas otthon! 5 Éve épült, szinte új ház Jászfényszarun! Az ingatlan Jászfényszaru ...
50 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (53935461)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 2
Tiszafüred központjához közel, csendes és kifejezetten jó környéken, eladó egy 2 szobás, 84, 2 m2 alapterületű, komfortos, össz...
30 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (39933426)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 242 m2
Szobaszám: 2
Belváros? Tisza-part? Miért választanál, ha lehet mindkettő? !  Eladó egy azonnal költözhető családi ház, Szolnok legkedvelteb...
65 000 000 HUF
755 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24573735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1556 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy gyönyörű, felújított családi ház Újszászon, amely ideális választás lehet családok számára. Az ingatlan alapterülete ...
46 000 000 HUF
469 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (24627936)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 448 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
70 M²-es, azonnal költözhető családi ház eladó 448 m²-es telken, nyugodt utcában, kiváló infrastruktúrával. -1, 5 Szoba -mod...
27 000 000 HUF
385 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (27337444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (66153733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 167 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Jászberényben egy 95 négyzetméteres, téglaépítésű, két szintes családi ház. Ideális választás lehet mindazok számára, a...
42 000 000 HUF
442 105 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaörsi családi ház hirdetés (95442924)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 1
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaörsön egy teljes felújításon átesett tökéletes kis házikó. Az ingatlan hasznos ala...
22 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (88546493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Szolnok Széchenyi városrészén eladásra kínálunk egy 111 nm-es, 3 szobás, igényesen felújított cs...
67 900 000 HUF
611 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (74437293)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Mezőtúr Alsórészen egy 1999-es építésű, masszív téglafalazatú, 170 nm-es ingatlan. Az alsó szint (103 nm) korábban ital b...
24 900 000 HUF
146 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (86815322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: n/a
Rákóczifalva nyugodt, rendezett környezetében kínálunk megvételre egy 65 m²-es családi házat, mely 534 m²-es, parkosított telke...
20 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (23974498)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
A Casanetwork ceglédi irodája megvételre kínálja a 174602222 id számú, Szolnokon az Alcsi városrészben, a Szolnokról kivezető ú...
17 300 000 HUF
230 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (33268478)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal