Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye (1616 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 616 db
Eladó Pusztamonostori családi ház hirdetés (42298685)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2079 m2
Szobaszám: 2
Pusztamonostoron eladó egy 2 szobás 78, 7 m2 alapterületű, belül nagyrészt felújított tornácos családi ház, a mellette lévő üre...
24 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (42173413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 106 m2
Szobaszám: 6
Tiszafüred központjában eladó egy minőségi anyagokból, nagyon szépen, igényesen kialakított, 4 szintes, összkomfortos, nappali+...
164 000 000 HUF
602 941 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abádszalóki családi ház hirdetés (24179433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Abádszalókon a tisza-tóhoz közel, kifejezetten nyugodt, csendes utcában, jó környéken, eladó egy 2023-2024-ben épült, új építés...
68 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (29482595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ide csak költözni KELL! Szolnok belvárosában eladó egy 90 nm-s 3 szoba nappalis  teljesen felújított családi ház. Amit az ing...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaroffi családi ház hirdetés (43925574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 4
A  törökszentmiklósi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy Tiszaroffon lévő családi házat az alábbi paraméterekkel: -...
21 500 000 HUF
176 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai családi ház hirdetés (84242134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 687 m2
Szobaszám: 5
A  Martfűi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Rákóczifalván egy kertes családi házat! A családi ház főbb jellemzői: -...
15 900 000 HUF
162 244 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (93794993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2485 m2
Szobaszám: 5
Tószeg egyik kedvelt utcájában, a Patkó tó közelében megvásárolható funkcionális, nagyméretű, tágas, kitűnő elosztású, nagy csa...
96 700 000 HUF
483 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (99233326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Jászalsószentgyörgy központi részén egy vegyes falazatú ingatlan, ami 110 m2 netto területtel rendelkezik. Az ingatlan fe...
13 500 000 HUF
122 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36537753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szolnokon, a Gátőr utca elején egy 1993-ban téglából épült, 5 szobás, 133 nm-es családi ház. a telek 1100 nm.  Fsz: dupla...
63 900 000 HUF
480 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői családi ház hirdetés (31352374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 2084 m2
Szobaszám: 5
Szeretne vidéken élni, mesés környezetben (saját erdővel), önellátóként, mégis maximum 45percnyire a fővárostól? Eladó rencs Já...
69 900 000 HUF
577 685 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (42329462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szolnok belvárosában, a Móricz Zsigmond u. 4 Szám alatt egy tégla építésű családiház. Az ingatlan 100nm+ garázs+műhely 25...
49 900 000 HUF
499 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (74534476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 376 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szolnokon, Szandaszőlős csendes utcájában egy 149 nm-es, 5 szobás, földszintes családi ház. Amerikai konyhás nappali étke...
110 000 000 HUF
738 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (55783337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Szolnokon, a Holt – Tisza parton zártkerti ingatlan megvásárolható. a ház 2020–ban épült, könnyűszerkezetes, kőzetgyapot sziget...
29 999 999 HUF
428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (59947833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 296 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Tartható áram és gáz norma, a ház nagysága ellenére! Miért? Mert mindhárom szinten külön villanyóra plusz éjszakai áram, két gá...
120 000 000 HUF
405 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (46349334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 3
A  szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Kengyelen egy 2 szoba+nappalis, részben felújítandó családi házat Kengye...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (33713315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 140 m2-es családi házat.  A teljes ház 2018. Évben esett át esztétik...
10 000 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (55739339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2