Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye (1600 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 600 db
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (28275834)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Luxus kivitelű újépítésű családi ház saját udvarral eladó! Belváros közeli újépítésű családi ház, kiváló helyen szép utcában, k...
79 900 000 HUF
1 011 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (84944486)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Túrkeve egyik csendes utcájában kínálunk egy olyan otthont, amely nemcsak ház - hanem lehetőség, biztonság és jövő egyben. Tú...
29 000 000 HUF
195 945 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (33763623)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér egyik legkedveltebb, csendes utcájában, mégis központi elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 82, 5 nm-es családi h...
7 500 000 HUF
91 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28445546)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér központjában, mégis egy csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 96 nm-es családi házat, amely egy tágas, 136...
8 500 000 HUF
88 541 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (83934339)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 2
Jászkisér szívében, mégis egy csendes, nyugodt zsákutcában várja új tulajdonosát ez a 74 nm-es családi ház, amely tökéletes leh...
8 500 000 HUF
114 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (28579438)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy igazi otthon melegét árasztó családi ház Jászkisér nyugodt, kertvárosi részén, mindössze 40 km-re Szolnok városától. ...
7 500 000 HUF
79 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (22575433)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 2
Van minden településen egy pont, ahol az ember úgy érzi, hogy jó élni. Ahol a mindennapok egyszerűbbek, a közlekedés kiszámítha...
22 000 000 HUF
244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (44295773)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3
Eladó, Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Kisújszállás városközpontjában, az M4-es autóút, valamint a Budapest-Szolnok-Debrecen-Nyí...
29 900 000 HUF
199 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (66533823)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 616 m2
Szobaszám: 3
Vannak házak, amelyek első pillantásra talán egyszerűnek tűnnek, mégis magukban hordozzák egy új történet kezdetét. Kisújszállá...
20 500 000 HUF
235 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki házrész hirdetés (49745843)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 1
Tisza-tavi nyaraló tele lehetőséggel faház, lakókocsi, építési alap, 555 m²-es telken, strand közelében! ! ! Eladásra kínálok e...
18 500 000 HUF
1 321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (17432941)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 6
Kétgenerációs családi ház eladó Tiszafüred frekventált részénEladásra kínálunk egy 1960-ban épült, folyamatosan karbantartott é...
57 900 000 HUF
499 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (46127373)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2
Tószeg nyugodt, csendes részén kínálunk megvételre egy kiváló lehetőségeket rejtő, felújítandó családi házat, amely ideális vál...
14 500 000 HUF
263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (48566828)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Jászberény egyik csendes, nyugodt utcájában egy sok lehetőséget rejtő, jó állapotú családi házat, amely ideál...
55 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32794296)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó kertes családi ház önálló, tégla építésű udvari garázzsal, melléképületekkel: -79 nm-es 2 szoba -Hagyományos fa nyílász...
83 000 000 HUF
1 050 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaugi családi ház hirdetés (95362359)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Tiszaugon, közvetlen a Holt-Tisza partján 1438 nm-es telken eladó egy 79. 97 Nm-es ház + 30 nm-es gazdasági épület. Horgászoknak, pihenni vágyóknak kitűnő választás. Busszal, autóval jól megközelíthető. Óvoda, iskola, élelmiszerbolt, buszmegálló a közelben.
23 000 000 HUF
287 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (36675323)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1378425): Szolnok, 771 m2 telek, 64 m2 vegyes falazatú családi ház, 2 szoba Leírás: - Szolnok kö...
27 900 000 HUF
435 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi családi ház hirdetés (88859993)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 931 m2
Szobaszám: 1
A tisza-tavi tiszafüreden, a belvároshoz közel, kifejezetten jó környéken, eladó egy szobás, 35, 27 m2 hasznos alapterületű, ös...
25 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (34626489)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínáljuk Szolnok Pletyakafalu városrészén egy felújítandó 3 szobás 82 nm-es kertes csal...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (85154385)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1015 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapáti központi, de csendes részén eladó egy 1015 nm-es telken 96, 1 nm-es összkomfortos j...
18 990 000 HUF
197 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34926373)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 276 nm-es telken egy 64 nm-es családi ház eladó! a ház...
34 900 000 HUF
545 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal