Eladó ház Pest megye 35 millióig (1271 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 271 db
Eladó Monori egyéb ház hirdetés (43885563)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1814 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag a judit ingatlan és hiteliroda KÍNÁLATÁBAN! ! ! Monoron Strázsa hegy frekventált részén, Orbán szobor közelében, 36...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (95948337)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1092 m2
Szobaszám: 2
Eladó 75 m²-es vályogház Zsámbokon, 1092 m²-es telken! Zsámbokon eladó egy 1930-ban épült, vályog falazatú családi ház. Az in...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (85441923)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy kb. 80 M² alapterületű, vályog falazatú családi házat, amely egy kb. 1200 M²-es telken helyezkedik el. ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (45325972)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 1
Pest megyében Szigetszentmiklóson, a Dunaparthoz közel eladó egy 30 m2 alapterületű, plusz tetőtér beépítéses házikó. a könnyűs...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (64869456)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 1
Eladó 386 nm-es telek Szigetszentmiklós csendes, folyamatosan fejlődő részén! ! ! Remek lehetőség azoknak, akik nyugodt körny...
28 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (39844395)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 429 m2
Szobaszám: 1
Pest megyében, Szigetszentmiklóson, Duna parthoz közel 30nm-es alapterületű plusz tetőtér beépítéses házikó eladó. a könnyű sze...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (53996799)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 237 m2
Szobaszám: 2
A  szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínálja, Abony egyik központi csendes részén- egy 54 négyzetméteres amerikai ...
28 500 000 HUF
527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (53634263)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Pest Megyében Tápióságon egy 98, 5 nm alapterületű családi ház! Lakrész 75, 3 nm+ a tárolók és a többi helységek 50% -os ...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (12337433)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: + 2 fél
Pánd belterületén a központtól néhány perces sétányira eladó amerikai konyhás nappali + 2 fél szobás, könnyűszerkezetes családi...
17 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szobi családi ház hirdetés (27245326)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 2
Dunakanyar • Csendes Helyen • Panoráma Aranyos kis házikó várja új tulajdonosát a Dunakanyarban található Szobon. Elhelyezked...
24 900 000 HUF
444 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (82979651)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Tápiószelén eladó egy Kádár-kocka, nagy 1543 nm-es telekkel, garázzsal. 1/1 - Es tulajdon és tehermentes! Az ingatlan összközmű...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (57861537)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 3
Pest megyében Dömsödön eladó egy 82, 7 m2-es felújítandó, 3 szobás családi ház 475 m2-es telekkel. Az ingatlan felújítása már e...
27 500 000 HUF
335 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (35634399)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2764 m2
Szobaszám: 3
Ha egy csendes, nyugodt környezetben lévő otthont keres Budapest közelében, ezt az ingatlant mindenképpen látnia kell! Eladó ...
32 900 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (45889234)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Tápiószecsőn jó elhelyezkedésű, karbantartott családi ház eladó ideális választás kisebb családnak vagy befektetésre Tápiószec...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (37333333)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 3
Remek lehetőség Nagykátán – hozza ki belőle a legtöbbet! Az Europartner Cegléd Ingatlan kínálatában eladó egy 73 m²-es családi...
24 000 000 HUF
328 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (31719953)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Pánd nyugodt, folyamatosan fejlődő részén kínálok megvételre egy 73, 8 nm-es, részben felújított családi házat, amely egy 974 n...
31 500 000 HUF
431 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (14155523)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 479 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 24 km-re fekvő családi ház, hangulatos településen. Kóka központjában, csökkentett forgalmú, csendes utcában kíná...
29 800 000 HUF
295 049 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (92993315)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 3
Eladó Törtel központhoz közeli részén egy 65 nm-es, 2 különnyíló szobás + nappalis családi ház, amely ideális választás lehet f...
33 000 000 HUF
507 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (33343345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat, amely egy 996 nm-es, jól has...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (17732251)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Pándon egy 1017m2-es telken elhelyezkedő 70m2-es lakóingatlant. Az ingatlanban kialakításra került 3 szoba am...
32 900 000 HUF
470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 64 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Pest megye? Akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a Pest megye területén található eladó házak (családi házak, sorházak, ikerházak). Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok oldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod.
Neked ajánlott keresések: eladó ház Budapest,   eladó lakás Budapest,   eladó ház Pest megye,   eladó ház Pest megye 5 millióig,   eladó ház Pest megye 10 millióig,   eladó ház Pest megye 15 millióig,   eladó ház Pest megye 20 millióig,   eladó ház Pest megye 25 millióig,   eladó ház Pest megye 30 millióig,   eladó ház Pest megye 40 millióig,   eladó ház Pest megye 45 millióig,   eladó ház Pest megye 50 millióig,   eladó lakás Pest megye,   eladó nyaraló Pest megye,   eladó telek Pest megye,   eladó tanya Pest megye,   kiadó ház Pest megye,   kiadó lakás Pest megye,   kiadó nyaraló Pest megye,   albérlet Pest megye