Eladó ház Pest megye 35 millióig (1270 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 270 db
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (39689559)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Zsámbok lakóövezeti részén egy családi házat! Eladó egy kb. 64, 5 M² alapterületű, összközműves ingatlan ...
28 900 000 HUF
451 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (23173432)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
EladóNagykőrösön egy75 m2-es családi ház495 m2-es, tiszta és rendezett telken. a ház 3 szobával, konyhával, fürdővel és kamráva...
19 500 000 HUF
260 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (53597756)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: + 2 fél
Albérlet helyettt kertesbe költözne? Eladó kertes ház Szigetszentmiklóson – költözzön csendes, zöld környezetbe! Ez az 35 nm...
35 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (91536539)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 80 Km-re, 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye településen kétgenerációs, teljesen felújított családi ház el...
34 900 000 HUF
471 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (29383461)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 8500 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapesttől 70 km-re, Pest vármegye, Újszilvás településen több épületből álló, azonnal birtokbavehető tanya eladó. A vegyes ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19495142)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2192 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószele városában eladó egy részben felújított, 101 nm-es családi ház. ...
29 900 000 HUF
296 039 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (35356461)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 835 m2
Szobaszám: 3
Verőcén, egy panorámával rendelkező, teljesen felújítandó családi ház eladó, amely kiváló alapot kínál értéknövelő beruházásra ...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (55157845)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 1
Nyugalom, lehetőség, saját otthon – Albertirsa kedvelt ZÁRTKERTIRÉSZÉN! Albertirsa egyik csendes, természetközeli, mégis jól me...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (25654575)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 2
Eladó panorámás hétvégi ház Fóton, nagy telekkel! Fót csendes, nyugodt részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, panorá...
33 000 000 HUF
1 320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (57433356)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös csendes utcájában családiház ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 86 m2-es családi házat kertvárosi környezetben. Az ingatlan...
24 900 000 HUF
289 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (36949849)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Nagykőrös kedvelt részén! Eladásra kínálunk egy 87 m2-es családi házat Nagykőrös kedvelt részén. Az ingatlan ...
34 990 000 HUF
402 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (78738749)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2
Monoron a Strázsahegyen, eladó egy zártkerti, tégla építésű házikó, villannyal, fúrt kúttal, 877 nm-es telekkel! Beton alapra é...
25 000 000 HUF
568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai házrész hirdetés (29344557)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
Gomba településen a központban, eladó egy felújítandó házrész, kb 150 nm-es telekrésszel! Az ingatlan osztatlan közös, ügyvédi ...
19 900 000 HUF
326 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (95942426)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Kis ház eladó Cegléden, kiváló lehetőség! Budapesttől mindössze 60 km-re, az M4-es autópálya közelében, Pest vármegyében, Ceg...
17 000 000 HUF
425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (92289383)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1605 m2
Szobaszám: 2
Káván, csendes környezetben önálló családi ház eladó nagy telekkel Pest megyében, Káva településén kínálunk megvételre egy 67,...
34 500 000 HUF
507 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (83979865)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 877 m2
Szobaszám: 2
25 000 000 HUF
568 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (52842793)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 446 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykőrösön az Aldi közelségében! Ha szeretne egy családi házat megfizethető áron, aminek az egyik fele telje...
33 000 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újhartyáni családi ház hirdetés (63457333)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Eladó Újhartyánon aszfaltozott utcában, központhoz közel, egy 70 nm-es ingatlan. Az ingatlanban 1 szoba, közlekedő, konyha étk...
35 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal