Eladó ház Pest megye 35 millióig (1239 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 239 db
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (84761969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 104 m2
Szobaszám: 2
Tahitótfalu Tahi részén, 200 méterre a Dunától eladó utcafronti 85 nm-es ház, 104 nm-es telken. A ház az 1930-as években épül...
29 900 000 HUF
351 764 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői családi ház hirdetés (14659244)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Jászkarajenő, 87, 85 nettó alapterületű családi ház, 16, 3 m2 tárolóval, melléképülettel, 1962 m2 telken eladó! ...
28 590 000 HUF
328 620 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (49357479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 2
Kocséron eladó egy hangulatos, takaros családi ház nagy kerttel! Kocsér csendes részén kínálunk megvételre egy 2 szoba + étkez...
34 900 000 HUF
459 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (86765591)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó családi ház DabasSáriban, két utcára nyíló telekkel! DabasSári nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1961-be...
34 900 000 HUF
758 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (86223735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179663 hivatkozási számú pándi családi ház. Pánd csendes, természetköze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (33638715)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 1
Szinte bármilyen CÉLRA! ! ! ! Megvételre kínálok Tura központi részén, 356 nm-es telken, délnyugati tájolású, bruttó 98 nm-es...
13 499 000 HUF
519 192 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (77458868)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetmonostor Horány részén eladó lakóház besorolású, könnyűszerkezetes ház, 431 nm-es belterületi telken. Az ingatlan 30 nm a...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (33739567)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagykáta főútján, 941 nm-es telken fekvő, nettó 70 nm, bruttó 90 nm-es, vályog + tégla falazatú, felújítandó...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (17327345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Szigetbecsen felújítandó családi ház irányáron ELADÓ! Szigetbecsen csendes zöldövezeti részen egy 1400 nm-es telken 76 nm-es ...
22 900 000 HUF
301 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (39397669)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2984 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 110 nm-es, 4 szobás, jó elosztású, csendes, hangulatos...
32 500 000 HUF
295 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (95859529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó ház eladó tóparton, 1101 nm-es telken! Az épület az arter's rt-4 m...
28 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (38726879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó részen található nettó 36 nm lakóterülettel ela...
24 990 000 HUF
694 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (79948386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 78nm-es, 3 szobás, csendes, statikailag jó állapotú, f...
16 900 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemencei családi ház hirdetés (34167427)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől egy órára, a festői Kemencén kínálunk eladásra egy 70 nm-es, 2 szobás, jó elosztású, csendes, téglaépítésű házat. ...
27 900 000 HUF
398 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (46191523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak NÁLUNK! OLCSÓ LAKHATÁS! Isaszeg Öreghegy részén, eladó egy nettó 31, 22 m² lakóterületű 1+1 szobás bruttó 40, 72 m² ál...
34 900 000 HUF
1 125 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgagyörki családi ház hirdetés (76447853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1689 m2
Szobaszám: 2
Eladó Galgagyörkön lévő, családi ház! A ház az 1960-as években épült vályogból, cserép fedéssel. A fűtést kályhák, a melegvi...
16 800 000 HUF
294 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (56834994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 38 nm felújítandó kis ház, gazdasági épület besorolásba Cegléden, 811 nm zártkerti környezetben. Az ingatlan villann...
17 000 000 HUF
447 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (21358568)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3
34. 990. 000 Ft! ! ! Csak készpénzes VEVŐNEK! AZ ár a jelen állapotra vonatkozik, ami a képeken is látható! - Új ÉPÍTÉSŰ, ...
34 990 000 HUF
499 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemencei családi ház hirdetés (52922744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arány a Börzsönyben! Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői Kemencén kínálunk...
32 000 000 HUF
290 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (44193959)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 1
Természetközeli lehetőség Isaszeg szentgyörgypusztán – családi ház nagy TELKEN! Megvételre kínálok Isaszeg Szentgyörgypuszta ...
33 990 000 HUF
596 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.