Eladó ház Pest megye 35 millióig (1270 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 270 db
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (35349523)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kétszobás házrész eladó Cegléd frekventált részén. a 48 m2-es lakás kívánság szerint alakítható ki. A házban 3 lakás találhat...
23 500 000 HUF
489 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (32625244)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két lakásos házrész eladó Cegléd frekventált részén. a két 48 m2-es lakás kívánság szerint egybe nyitható vagy külön lakóegység...
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (65757774)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
13 000 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröstetétleni családi ház hirdetés (43996553)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1371 m2
Szobaszám: 2
Kőröstetétlen főútján, kedvelt helyen a Törteli úton található családi ház a hozzá tartozó melléképületekkel, kerttel, gazdaság...
19 900 000 HUF
261 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi ikerház hirdetés (31528492)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Pest-megyében, Abony városában, vasút állomáshoz közel, kiváló közlekedéssel 90nm-es ikerház fél eladó! a tégla falazatú ingatl...
26 900 000 HUF
298 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (24224423)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges, 1940-es években épült, vegyes falazatú családi házat Nagykátán, a gyógyfürdő közvetlen szomsz...
33 000 000 HUF
750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (45454637)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos 2 szoba + félszobás ház óriási telekkel azonnal költözhető! Ha egy szerethető, stabil, jól alakítható otthont keres...
33 500 000 HUF
389 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (76869785)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 474 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Dömsöd központi részén a Dunához közel egy nettó 56 nm-es 1szoba, konyha, nappali, fürdőszoba +wc elosztású ö...
33 400 000 HUF
596 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkói családi ház hirdetés (14753382)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi sorház hirdetés (33596397)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Nagykőrös belváros közeli részén eladásra kínálunk egy minőségi anyagokkal felújított kertkapcsolatos 76 nm-es társasházi ingat...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (43537931)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pest vármegyében Farmoson egy 59, 3 nm-es vegyes szerkezetű családi házat 1137nm-es telken! Az ingatlanban kia...
19 400 000 HUF
328 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (69547333)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Polgári stílusú családi ház eladó - Budapesttől kb. 1 Órára, Pest vármegyében! Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedés...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (94765537)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 804 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
34 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (53879453)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi t...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (36879425)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Pest vármegyében Cegléd külvárosi részén egy 39, 4 nm-es családi ház. Az ingatlan Cegléd külvárosi részének csendes aszfa...
10 000 000 HUF
256 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (49134493)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pest vármegye, Abony, 98, 7 m2 alapterületű családi ház, 63 m2 vegyes falazatú felújított épülettel és 35, 7 m2 felújítandó tég...
29 500 000 HUF
301 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (39539425)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 3774 m2
Szobaszám: 2
Vác zártkerti részén eladó jó állapotú szigetelt tégla házikó! Csend, tér és lehetőség zártkerti telek eladó Vácon! Vác külte...
27 500 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni ikerház hirdetés (79299843)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 2
Remek lehetőség Tápiószentmárton szívében – pihenésre és otthonnak is tökéletes választás! Az Europartner Cegléd Ingatlan kíná...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (64855855)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2