Eladó ház Pest megye 35 millióig (1270 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 270 db
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (25824924)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklós méltán kedvelt környékén kínáljuk megvételre ezt a bájos házikót. Az Ádám Jenő sétány környéke csendes, nyug...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (75424249)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 2
Eladó Pomáz Kőhegyen egy hangulatos faház, vadregényes környezetben, szép méretű telekkel- kizárólag a családi ingatlan IRODÁKB...
19 900 000 HUF
796 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Galgahévízi családi ház hirdetés (37818349)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elhelyezkedése: Belterület Tájolása: Dél-keleti tájolású Állapota: Jó Komfort besorolása: összkomfortos Építési éve: 1965 Alapt...
23 900 000 HUF
597 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei ikerház hirdetés (22372943)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy 62 nm-es, ikerház fele Tápiószele kertvárosias részén. Használt ingatlan CSOK Pluszra alkalmas! Ikerházat min...
33 000 000 HUF
471 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (68473642)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1429 m2
Szobaszám: 3
Eladó csendes környéken, mégis a központhoz közel Tápiószelén, Pest vármegyében egy három szobás, 75, 5 nm-es családi ház 1429 ...
29 000 000 HUF
386 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (95185139)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Pest vármegyei Abony városában egy 75 nm-es per- és tehermentes családi házat, 1624 nm-es telken! A ház n...
35 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (95953486)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 25 km-re Bugyi frekventált részén, 915 m2-es telken álló 67m2-es vályogtéglából épült családi ház kiváló áron ELADÓ...
35 000 000 HUF
522 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (77314533)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 745 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
​Eladó zártkerti ingatlan csendes környezetben! ​Az ingatlan az Üllői úttól nem messze, a város szélén, nyugodt környezetben t...
33 900 000 HUF
45 503 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (44346747)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 1
Nyugalomra, jó levegőre vágyik, de fontos a jó megközelíthetőség? Körbejárható, önálló ház telekkel, pincével és tárolóval. ...
15 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (75153373)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pilisen egy 1732m2-es telken elhelyezkedő 68m2-es zártkerti ingatlant. Az ingatlan a 2000-ben beton alapra t...
24 199 000 HUF
355 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (58576431)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (75317379)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa központjában kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű össz közműves felújítandó családi házat, 936 nm kerttel. A ...
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (59733737)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (34333754)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 2
Pilis zártkerti részén eladó 2 szobás kis családi ház bútorozottan - akár azonnali birtokbaadással! Az ingatlan tehermentes! Ve...
15 500 000 HUF
574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi házrész hirdetés (71696483)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Eladó Pilis rendezett zártkerti részén, az m4 közelében egy nettó 50 nm-es, igényesen felújított, költözhető állapotú, vert fal...
18 350 000 HUF
367 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (38365421)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Pilis csendes, rendezett utcájában, közel a vasútállomáshoz eladó egy 50 nm-es, felújítandó családi ház 1723 nm-es építési telk...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54331934)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Pilisen ezt az összesen 5000 nm telekkel rendelkező, 57 m²-es, 2 szintes házat. Az ingatlan téglából épült...
22 900 000 HUF
401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (23236984)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (75286291)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2
Eladó, Monorierdő egyik aszfaltos utcájában, egy 55nm-es nappalis egyszobás, teraszos felújított ház. Épület: 2012-ben épült ...
32 500 000 HUF
507 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (65662729)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1872 m2
Szobaszám: 2
Pilisen eladó téglaépítésű családi ház! Pilisen kínálunk megvételre egy 61 m²-es, téglaépítésű családi házat, 1872 m²-es, kiv...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal