Eladó ház Pest megye 45 millióig (2140 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 140 db
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (55429967)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye területén, Nagykőrös belvárosában eladó egy minőségi anyagokkal felújított kertkapcsolatos 76 nm-es társasházi in...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (13483964)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csévharaszton: önálló 54, 5 m2-es, 2 szobás családi ház, 818 m2 telekkel A felújítás 2025-ben indult, a lényeges műszaki...
37 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Törteli családi ház hirdetés (63793859)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1336 m2
Szobaszám: 1
A CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínálja a 174602251-es azonosítójú családi házat Törtelen. Az ingatlan Törtel egyik csen...
9 500 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perőcsényi családi ház hirdetés (74988443)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Eladó Perőcsényi családi ház. Eladásra kínálok a Pest vármegye északnyugati lábánál elhelyezkedő Perőcsény, festői szépségű t...
37 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (76149287)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vác kedvelt külterületi részén, Václigeten egy 1398 nm-es zártkert, egy szerkezetkész, szigetelt, alápincézett faházzal. ...
30 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (44774934)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 2
Eladó Örkényen 73 nm-es felújított családi ház. a telek 1677nm-es. a főépülethez 45 nm-es épület tartozik, amely lakássá alakít...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi házrész hirdetés (79237136)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 24 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nagykőrös központjához közel, a Tázerdei utcában egy 24 m²-es, 1 szobás házrészt, amely ideális választás leh...
9 900 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23792435)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (37865454)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyénn 60 nm-es, azonnal birtokbavehető, de erősen felújítandó, befe...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (33553878)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára! Pest vármegyében, Tápiószentmárton településen kínálok megvé...
24 900 000 HUF
327 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (24858352)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (84437825)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Polgári stílusú családi ház eladó - Budapesttől kb. 1 Órára, Pest vármegyében! Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedés...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (44873729)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Tápiógyörgyén Budapesttől mindössze 75 km-re, 1 órára! Pest vármegyében, Tápiógyörgyén, a telepü...
24 900 000 HUF
350 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ipolytölgyesi családi ház hirdetés (34346233)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Ipolytölgyesen egy 93, 21 m²-es, felújított családi ház, 535 m²-es telken! A családi ház az Ipoly partjától 10 pe...
40 000 000 HUF
430 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (41263283)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
Családi ház a központ közelében- 29. 500. 000Ft Eladásra kínálunk egy 60 nm-es, kiváló elosztású családi házat, amely egy forg...
29 500 000 HUF
491 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröstetétleni egyéb ház hirdetés (56146365)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 2
Eladó tanya Kőröstetétlenen nyugalom, természet és saját föld egy helyen Ha elvonulnál a város zajától, és egy olyan helyet ke...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői egyéb ház hirdetés (31983857)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 4891 m2
Szobaszám: 3
Eladó Közép-Magyarország kis vadregényes gyöngyszeme, Csemő településhez tartozó dűlőben, közel az aszfaltozott főúthoz, de még...
41 600 000 HUF
457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dánszentmiklósi családi ház hirdetés (33294474)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 814 m2
Szobaszám: 3
Dánszentmiklós frekventált, mégis csendes részén eladó egy 44, 6 nm alapterületű, különálló, modern kialakítású új építésű csal...
41 900 000 HUF
952 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (47499557)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1566 m2
Szobaszám: 3
Két ház egy telken, remek lehetőségek Albertirsa szívében! Albertirsa központi részén kínálok megvételre egy 86 négyzetméteres...
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?