Eladó ház Pest megye 45 millióig (2139 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 139 db
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (54844533)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre egy felújítandó, lehetőségekkel teli családi házat, melyhez egy közel 2500 m2-es rét is tartozi...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (74515339)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kókai családi ház hirdetés (73573126)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (68233335)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél felső szintje, 250 nm-es telekkel. a ház alapte...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (93471739)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: + 1 fél
Befektetők figyelem! A Frankhegy tetején a Gyöngyvirág utcánál eladó egy 766 m2-es, lejtős, DKi tájolású, erdő melletti telek...
15 500 000 HUF
645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (14144633)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy egyedi hangulatú, jól karbantartott családi ház, amely 1940-ben épült, majd 2006-ban egy modern hozzáépítéssel bővült...
38 000 000 HUF
457 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyársapáti családi ház hirdetés (73434868)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Nyársapát faluközpont közelében megvételre kínálunk egy költözhető állapotú családi házat. -Hasznos alapterüle...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (64374863)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Megvételre kínálunk Dabas-Sáriban, pár percre az 5-ös úttól, nyugodt, csendes környezetben egy jelenleg sze...
40 000 000 HUF
476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (27227351)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton a...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (54737672)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Monorierdőn közel az Általános iskolához, barátságos utcában eladó 57 m2-es, BETON alapra épült családi ház 554 m2-es telken. ...
44 990 000 HUF
789 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (62965466)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (73442426)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. A...
41 900 000 HUF
805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (54815197)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (36836485)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazat...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (22335293)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1016 m2
Szobaszám: 4
Monoron fejlesztés alatt álló belterületen eladó teljes alappal rendelkező vegyesfalazatú ház. A falazat 60Cm es tégla alapon ...
43 500 000 HUF
426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (36733245)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 2
Kedves Vásárló/ Leendő ügyfelem! Nagykátán eladásra kínálunk egy közel 60m2 ingatlant. Kettő szobával rendelkezik újszerű bu...
23 900 000 HUF
459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (74442673)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Gyömrőn, a madárcsicsergős környezetben. Az ingatlan távola város zajától ám mégis kiváló megközelítési lehetősé...
39 990 000 HUF
370 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (54439131)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Kókán eladó egy 1079 nm-es telken épített, kinti tárolóhelyiségekkel egybeépült, összesen 146 nm-es családi ház, konyhakert kia...
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (23734375)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Eladó panorámás családi ház Sülysáp központjában! Sülysáp frekventált, mégis csendes részén kínáljuk eladásra ezt a felújítan...
38 990 000 HUF
519 866 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (39876838)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2
Tökéletes választás amennyiben elvonulna a város forgatagából! Sülysápon végtelen panorámával rendelkező, akácfák ölelésében m...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.