Eladó ház Pest megye 45 millióig (2141 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 141 db
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (94237939)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 3
Nagykáta központjától pár perces sétányira - csendes utcában - eladó 2 lakásos családi ház! Az ingatlanba 2 külön lakás lett ...
45 000 000 HUF
633 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyársapáti családi ház hirdetés (49297149)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Nyársapát faluközpont közelében költözhető állapotú családi ház Kiknek ajánljuk? Mindazoknak, akik a nagyvároso...
42 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Töki családi ház hirdetés (72595973)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Tök községben a patkocsárdánál pincesoron lakható kis présház viz villany csatornáva 205nm telken ásott pincével tetőtér felújí...
22 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi családi ház hirdetés (68237753)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2687 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház nagy telekkel Kosdon – ideális otthon vagy befektetés! Kosd csendes, barátságos részén kínálunk megvé...
42 250 000 HUF
384 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (43957398)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely a Pest vármegyei Dömsöd szívében található! Az ingatlan, amelyet most bemutatun...
36 500 000 HUF
410 112 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti családi ház hirdetés (47833352)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 666 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Sóskút Öreghegyen, ahol csend és béke vesz körül, a természet lágy ölén várja új tulajdonosát ez a kiváló minőségben újjáépítet...
41 900 000 HUF
698 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (73399772)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Erdőkertes modern, újépítésű környezetében eladó egy 1038 m²-es, belterületi építési telek, rajta egy nem téliesített, könnyűsz...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38934574)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részénÉrd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy 30...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (63597427)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön, egy különleges 1906-ban épült vályog, oszlopos, gangos parasztház, ami ideális lehetőség akár családi otthonnak...
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (96982728)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 969 m2
Szobaszám: 1
Cegléden, a Külső Budai úton eladó egy 969 nm-es telken található ingatlanegyüttes, amely tökéletes választás lehet azoknak, ak...
25 000 000 HUF
462 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (55545458)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 955 m2
Szobaszám: 2
Műszaki felújítást elvégezték, az esztétika Rád vár, ennek köszönhetően olyan színeket, burkolatokat használhatsz, ami neked te...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (44344819)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó ház Pest Vármegye Zsámbokon! Kedvelt, csendes utcában, kiváló környéken található. A ház 55 m2, kényelmesen kialakított...
30 000 000 HUF
545 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (66126743)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó téglaépítésű ház eladó Pócsmegyeren - csendes utcában - jó adottságokkal Eladásra kínálunk egy felújítandó, tégla ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (76294256)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
45 000 000 HUF
957 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (32744577)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (38944264)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Nagykőrösön egy 70 m²-es, tégla építésű családi házat, amely jelenleg 2, 5 szobával rendelkezik, de igény s...
31 800 000 HUF
454 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (12239857)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház dömsödön csendes, aszfaltozott UTCÁBAN! A 65 nm téglából épült családi ház, 2 nagyobb szobából, étkezős kon...
42 000 000 HUF
646 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (83439429)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 4
Budapest északi agglomerációjában, Gödöllőtől 6 km-re, Domonyvölgyben, a Lázár Lovaspark szomszédságában 267 nm-es felújítandó ...
29 900 000 HUF
111 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (33438495)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pest vármegyében Tápiószecsőn egy 66, 3 nm-es vályog szerkezetű felújítandó családi házat 662 nm-es telken! Az...
43 500 000 HUF
659 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (92289746)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 2
43 500 000 HUF
659 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.