Eladó ház Pest megye 45 millióig (2127 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 127 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (56834994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 38 nm felújítandó kis ház, gazdasági épület besorolásba Cegléden, 811 nm zártkerti környezetben. Az ingatlan villann...
17 000 000 HUF
447 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (68217393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 371 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
Dunavarsányban, az 51-es Főúttól 3 kmre, ( majdnem közvetlen vízparton) a Dunaparton eladásra kínálok 371 nm2-es összközműves t...
44 900 000 HUF
121 024 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori családi ház hirdetés (21358568)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 3
34. 990. 000 Ft! ! ! Csak készpénzes VEVŐNEK! AZ ár a jelen állapotra vonatkozik, ami a képeken is látható! - Új ÉPÍTÉSŰ, ...
34 990 000 HUF
499 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemencei családi ház hirdetés (52922744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Kiváló ár-érték arány a Börzsönyben! Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői Kemencén kínálunk...
32 000 000 HUF
290 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (44193959)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 1
Természetközeli lehetőség Isaszeg szentgyörgypusztán – családi ház nagy TELKEN! Megvételre kínálok Isaszeg Szentgyörgypuszta ...
33 990 000 HUF
596 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (83137787)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szigetmonostor Horány részén, közel a Dunához, Dunakeszire közlekedő kompkikötőhöz, eladó 2 kis ház 744 nm-es telken. Az utca...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (55826496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 1
Zöld nyugalom, napraforgómezőre néző kilátással Szigetújfaluban, eladó! Ha olyan helyet keresel, ahol reggelente madárcsicser...
15 900 000 HUF
588 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri házrész hirdetés (75224722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pócsmegyer Surány részén eladó házrész, közel a Sziget úthoz, 60 nm-es lakóterülettel, 317 nm-es hozzá tartozó kertrésszel. A...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentlőrinckátai családi ház hirdetés (64473272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 6
Szentlőrinckátán, központi helyen, aszfaltozott utcában eladásra kínálunk egy kétgenerációs kialakítású családi házat, amely ki...
28 490 000 HUF
139 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (57744497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Pócsmegyer Surány II részén eladó felújított, fa szerkezetű, 56 nm-es (+8 nm-es tároló, + 30 nm-es fedett t...
44 500 000 HUF
794 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai egyéb ház hirdetés (52371433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 387 m2
Telekterület: 2407 m2
Szobaszám: 12
Felhívjuk a figyelmet, hogy a hirdetésben megjelölt ár nem valós! Az ingatlan tulajdonosa 1/1 arányban Százhalombatta Város Ön...
1 000 HUF
2 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (23746442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 3
Turán eladó egy 3 szobás, 90 m2-es, felújított, de még befejezésre váró ingatlan, mely jó fényviszonyokkal és udvari nézettel b...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (36558317)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Vecsés egyik legkedveltebb részén eladó – jó állapotú, 56 m²-es, 2 szobás lakás, kiváló közlekedéssel és kiemelkedő befektetési...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (67822729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 50 nm-es, felújított ház eladó. A tégla alapzatú, vegyes fal...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (77545251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 536 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy nappali+2 szobás, 65, 25 m² nettó lakóterületű tégla építésű családi ház Isaszegen, a Hóvirág utca környékén, 536 m²-...
39 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (65863839)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 4241 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pilisen egy otthonos hangulatú házat, amely tökéletes választás lehet azok számára, akik egy nyugodt és termé...
33 900 000 HUF
753 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (97192876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Monorierdőn egy 560 nm2 telken elhelyezkedő 47 nm2 tégla építésű, felújítandó házat, ami remek lehetőség sajá...
27 000 000 HUF
586 956 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (14973175)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazatta...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (43839343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2024 m2
Szobaszám: 3
Vidéki álom elérhető áron! Hívjon most és tegye meg az első lépést a nyugalom szigete felé! Tápióbicskén kínálok megvételre egy...
30 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (34244413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy egyedi elrendezésű 3 szobás ingatlan, mely két külön lakrésszel rendelkezik, de a jövőben akár egybe nyithatóvá is te...
38 500 000 HUF
493 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.