Eladó ház Pest megye 45 millióig (2126 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 126 db
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (63829688)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 194 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
20 M Ft alatt, összközműves, felújítandó kertes házat keres az rsd Dunaparttól 10 perc sétára? Eladó Dömsödön egy felújítandó,...
13 900 000 HUF
397 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (64585337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös központjában, mégis csendes utcában eladó egy részben felújított, 83 m2-es, 3 szobás, több generációssá alakítható cs...
33 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi sorház hirdetés (39223857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Kicsi lakás, kevés pénzért. Eladásra kínálok Göd-felsőn egy felújítása váró, kicsi sorházi lakást. Az ingatlan aszfaltozott ú...
34 900 000 HUF
872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (64454667)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 2
Vidéki hangulatra vágyik, de nem szeretne órákat utazni Budapestig? Elege van a nagyvárosi nyüzsgésből és az elszabadult Budape...
24 900 000 HUF
436 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (79683363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, fü...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kakucsi egyéb ház hirdetés (14933433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapesttől az m5 autópályán 40km-re található, Kakucs központi részén eladásra kínálok egy 125 nm fellújítondó 4 szobás család...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (78438133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tápiógyörgyén egy 3 szobás, felújított, 57m2-es családi házat.  Az ingatl...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (67577543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. A ház 1985-ben épült beton al...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (37659747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Törtelen egy családi házat. Az ingatlan 2019-ben épült téglából. Főbb paraméterei: Közlekedő Nappali+ am...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (23694981)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. a te...
41 900 000 HUF
805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (85414778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton üdülő részén, a strandtól pár percre eladó nyaraló! a nyaraló egy aszfaltozott utcában helyezkedik el. 1991-Be...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (79729733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as t...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (33827927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Nagykőrös szívéhez közel! Nagykőrös kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 85 m²-es, jó állapotú családi ház. Az i...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54281487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 125 négyzetméteres, 3 szobás családi ház ami várja új tulajdonosát egy nyugodt, barátságos környéken. Ez a lakható ál...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (97475899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (43797955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tápiószele központjában! Tápiószele frekventált, mégis nyugodt részén eladásra kínálunk egy 105 m²-es, 1960-a...
26 900 000 HUF
256 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (13387469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Tágas és világos családi ház fedett terasszal és egy különálló kisházzal Eladásra kínálunk egy kivételes családi házat, amely ...
38 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (62378734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 2
Fiatal pároknak és családoknak tökéletes vidéki otthon Tápiószelén! Pest vármegye, Tápiószelén átlagos állapotú családi ház ela...
35 000 000 HUF
660 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (13944345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Zsámbokon kínálok megvételre egy tehermentes, azonnal költözhető, Három szobás Családi házat Önálló TelkenAz ingatlan csendes, ...
41 900 000 HUF
510 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi házrész hirdetés (99946354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 500 m2