Eladó ház Pest megye 45 millióig (2126 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 126 db
Eladó Makádi családi ház hirdetés (52347321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1159 m2
Szobaszám: 3
Új építésű családi ház szerkezetkész állapotban eladó Makádon – tágas telekkel, válaszfalazással, nagy terasszal, kiváló minősé...
40 900 000 HUF
349 572 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (87893797)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi t...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (25847429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dömsödön, egy különleges 1906-ban épült vályog, oszlopos, gangos parasztház, ami ideális lehetőség akár családi otthonnak...
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (99981382)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
Délegyházán, az Árpád utca egyik csendes részén eladó egy felújítandó, két szobás gyorsház, amely egy igazán tágas telekre épül...
40 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (73745943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (68943549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
33 000 000 HUF
257 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (33439484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 2
Szigethalom központjában, kis forgalmú, csendes, aszfaltozott utcában, 70 m2 hasznos alapterületű, családi ház, 681 m2-es telek...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (93359449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 4
Tápióbicskén Nagykátai út közelében 3 szobás 83 nm-es ház hozzátartozó üzlethelyiséggel eladó! Az épület beton alapra épült v...
20 000 000 HUF
240 963 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (29976535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre 2 szobás, 70m2-es családi házat, frekventált, központhoz közeli környéken. Az 1960-ban vályog...
37 500 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Acsai családi ház hirdetés (33379455)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Pest vármegye területén, Acsán, magánutról nyíló csendes utcában, 442 m2 telken 120 m2 tetőtér beépítéses csal...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (43239139)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1872 m2
Szobaszám: 2
Pilisen eladó téglaépítésű családi ház! Pilisen kínálunk megvételre egy 61 m²-es, téglaépítésű családi házat, 1872 m²-es, kivet...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (77888997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 442 m2
Szobaszám: 3
CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602137 id számú családi házat Cegléden. Cegléd kedvelt, csendes részén eladó...
42 900 000 HUF
536 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (31952536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 5334 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Táborfalván, aszfaltos utcában, 5334 m²-es telken eladó egy 62 m²-es családi ház, ...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (72464265)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 2
Pilis zártkerti részén eladó 2 szobás kis családi ház bútorozottan - akár azonnali birtokbaadással! Az ingatlan tehermentes! Ve...
15 500 000 HUF
574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55794865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 1903 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja csodás erdő-mező ölelésében Albertirsán zártkerti övezetben ezt az 1903 nm. -Es ...
13 500 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (23423473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (73477277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nagykőrösön, a vasútállomás szomszédságában 88 nm-es családi ház. a családi ház beton alapra épült, vegyes falazattal, te...
23 500 000 HUF
267 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (67964329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában Általános Iskola közelében 2 szoba +nappali amerikai konyhás ház 759nm-es telken eladó! Az épület...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (96335947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 678 m2
Szobaszám: 3
A Csepeli bányatavak közelében, 700nm-es zártkerti alápincézett téglaépítésű 62 nm-es ház eladó. a házikóban előszoba, konyha é...
40 500 000 HUF
653 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (26725342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal