Eladó ház Pest megye 50 millióig (2582 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 582 db
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (85544639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dunaharaszti Alsóváros részen egy 450 m2 telekkel rendelkező, nettó 86 m2 alapterületű + terasz (8 m2), befejezésre váró ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (93459952)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1230 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A  jászberényi CasaNetWork  Ingatlaniroda megvételre kínál  Nagykátán m2-es, 4 szobás,  családi házat.  Az alábbi paraméterekke...
29 900 000 HUF
378 481 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédi sorház hirdetés (44968265)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 174602095-ös azonosítószámú ceglédi lakást, amely Cegléd egyik belvároshoz köz...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (52771833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
A CasaNetWork Ingatlanhálózat eladásra kínálja a 17462023 id számú felújítandó állapotú kisházat közvetlenül a Tescoval szemben...
29 500 000 HUF
347 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (34213214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 5
A casanetwork  cegléd  eladásra kínálja a 174601858 számú pándi 100 m2-s családi HÁZAT. ELADÓ egy mesés környezetben található...
34 500 000 HUF
345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (88333938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa központjában kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű össz közműves felújítandó családi házat, 936 nm kerttel. a te...
21 500 000 HUF
477 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (55936694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 3
Csend, nyugalom, erdei környezet, ráckevei-soroksári duna! ! ! Mindez amire vágyik? ? ? Ne keressen TOVÁBB! ! ! Eladásra kínálu...
43 000 000 HUF
693 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (48377749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 2
Intim környezetLeányfalun, a Malomhegyi utcában megvételre kínálunk egy 365 nm-esgondozott, teraszos telken fekvő 35 nm-es nyar...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (92735198)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Farmoson egy felújítandó, három szintes családi házat az alábbi paraméte...
34 900 000 HUF
317 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (52987297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
A Casanetwork Cegléd megvételre kínálja a 174602053 számú lakóházat Abonyban! Az eladásra kínált ingatlan Abony központjától 1...
44 900 000 HUF
374 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (32246234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 8
A CasaNetWork Ingatlaniroda (cnw) eladásra kínálja a 174601834 id számú ingatlant ÚJSZILVÁSON! Eladásra kínálunk egy 310 nm al...
49 900 000 HUF
160 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (19745747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest vármegyében, Cegléd belvárosában eladó egy 78 m2 hasznos alapterületű, 3 külön lakrészből álló, összközműves, részben felú...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (75862137)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2654 m2
Szobaszám: 3
Irodánk eladásra kínál 2654 nm-es telken lévő, 101 nm-es családi házat. 1930-Ban épült tégla alapzatra vályogtéglából a paras...
22 900 000 HUF
226 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb ház hirdetés (33713289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Monoron egy művelési ág alól kivont tanyát. A terület 1190 m2, a lakóterület 50 m2, mely egy folyosóból, két ...
29 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (85849497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Tápiószentmárton településen, megvételre kínálunk egy 110 nm-es központi fekvésű felújított családi házat. A há...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (84743462)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pilis szívében egy felújítandó vagy bontandó családi ház.  Az ingatlan alapterülete 50m2, míg a telek mérete 1723m2, így...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (75527739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nem fürdik be vele, áresés! ÁRESÉS! Aki megnézi és megveszi ezt a Tóalmáson a gyógyfürdő közelében található családi ház kateg...
25 300 000 HUF
316 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (95494424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Autentikus otthon lehetősége Tápiószecsőn. Áresés! Áresés! Akció! AKCIÓ! Az igaz, hogy kell rá költeni, de „jó áron” lehet ho...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (66924379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 4675 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vácrátót külterületén egy 4590 m2-es szántó, besorolású telek. Telek nincs kivonva a művelés alól, kifüggesztés köteles....
30 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (72335448)
6 hónapnál régebbi hirdetés