Eladó ház Pest megye 50 millióig (2561 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 561 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (97743643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 4654 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa kedvelt zártkerti részén csendes nyugodt környezetben értékesitésre kinálok 4654 nm müvelési ág alól kivont telket 2...
46 999 999 HUF
130 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (85496893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as tég...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Márianosztrai családi ház hirdetés (33348957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 467 m2
Szobaszám: 4
Egy igazi természetközeli otthonra vágyik vagy egyéb vállalkozási célra keres megfelelő helyszínt egy szép erdei faluban? Ez ...
30 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (43434179)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Hévízgyörk az m3 autópálya, Gödöllő, Hatvan, és Budapest felől egyaránt könnyedén elérhető, kedves település. Újtelepi részén...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (49949234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4017 m2
Szobaszám: 4
Most több millióval alacsonyabb áron! Új lehetőség 4 szobás ingatlan vásárlására! Csak nálam! Pest megyében hernádon 4 szobás h...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (23327933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 6
Eladó Cegléden egy családi ház. Az ingatlan tégla építésű cserép fedésű. Méretéből adódóan nagycsaládosok számára de akár két g...
42 900 000 HUF
369 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői családi ház hirdetés (53933638)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy háromszintes, téliesített, gázfűtéses lakóépületet, mely Ceglédtől mindössze 6 km-re helyezkedik el. a 31 ...
28 900 000 HUF
481 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54392413)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség Pilisen: eladó egy 1049 m²-es belterületi telek, rajta egy befejezésre váró, Ytong szerkezetű családi házza...
44 900 000 HUF
197 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori házrész hirdetés (34557327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés 34, 9 M Ft-ról 29, 9 M Ft-ra! ! !  Monor központjától nem messze, 53 m2-es, 2 szobás, összközműves házrész eladó. ...
29 900 000 HUF
564 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (36334776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1994 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújított családi ház Pusztavacson, nagy telekkel! Pusztavacs csendes részén kínálunk megvételre egy 84, 52 m²-es, jó ál...
39 900 000 HUF
469 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (89455447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 4
Kocsér, 75 m2 hasznos alapterületű családi ház 1442 m2 telken eladó. Az 1960-es években épült ház saroktelken, két aszfaltozott...
21 500 000 HUF
286 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai családi ház hirdetés (44982529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 4285 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174782 hivatkozási számú nyáregyházi családi ház. Hatalmas telekkel ela...
26 000 000 HUF
320 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34713344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (72475937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa kedvelt zártkerti részén életviszelszerűen lakott utcában eladásra kinálok egy 40 nm kis házat Az épület 1970-ben sz...
14 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (85516342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: 2
Eladó Táborfalván lakott területi övezetben, de a tulajdoni lap szerint kivett tanya (377 nm), szántó (2583 nm) összesen: 2960 ...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (55397832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Dabas külterületén eladóvá vált tanya, 4000 nm es telken lévő 30 nm vályogból épült, tégla alapon kis házzal. Nyugodt csendes h...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28414653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa csendes, nyugodt kertvárosi részén az vasútállomás közelében értékesítésre kinálok egy 75 nm családi házat széles ut...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (55469636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1711 m2
Szobaszám: 2
Pilis város életvitelszerűen lakott zártkerti részén csendes nyugodt környéken, jó szomszédokkal körülvéve értékesítésre kínálo...
8 000 000 HUF
186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (48322822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 35 percre, Dabason, csendes utcában eladó, egy 64 nm-es 2 szobás családi ház, 720 nm-es telekkel. a házba a gangon ...
38 000 000 HUF
593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (73332788)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 227 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 4
44 900 000 HUF
197 797 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal