Eladó ház Pest megye 50 millióig (2561 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 561 db
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (97796976)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 2
Pilis város zártkerti részében szépen felújított ház vált eladóvá. Lakhatásra, de akár weekend háznak is kellemes teret nyújt...
13 000 000 HUF
288 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (87744737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. a te...
37 700 000 HUF
725 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (65417773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 964 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Ceglédbercelen ezt a két utcára néző 964 nm. -Es körbe kerített összközműves ing...
33 500 000 HUF
418 750 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (64477778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 56 m2
Szobaszám: 1
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a kiváló lokációval rendelkező, a köznyelvén ismert:\" kovácsműh...
15 500 000 HUF
276 785 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (51736133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 408 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a 408 nm. -Es összközműves körbe kerített tehermentes ingatlant,...
42 900 000 HUF
493 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (77682349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Domonyi családi ház hirdetés (29699643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 267 m2
Telekterület: 1043 m2
Szobaszám: 4
Domonyban egy kúria jellegű, szép épület ELADÓ! Eladó a családiházzá is átalakítható, korábban sörfőzdeként működő, 267 nm-es...
39 000 000 HUF
146 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki házrész hirdetés (73834335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Legyen olcsón otthona! Tök település központjához közel eladó egy 43 nm-es házrész. A régi, nagy családi ház közel 100 éve é...
16 800 000 HUF
390 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (32749497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 4
Nagykőrösön, 150 m2-es kétgenerációs családi ház eladó, 459 m2-es önálló telken! A ház sarki telken található kettő utcára nyíl...
39 900 000 HUF
266 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (47474996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 6021 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében Budapesttől egyórányi távolságra csendes, nyugodt kis községségben Tápiószőlősön értékesitésre kinálok egy 80 ...
36 500 000 HUF
456 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (22323425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 6021 m2
Szobaszám: 3
A Teleki és Fia ingatlan értékesítésre kínálja Tápiószőlős zártkerti övezetében ezt a 6021 nm. -Es zártkerti lakóházas ingatlan...
37 500 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (38727974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 125 négyzetméteres, 3 szobás családi ház ami várja új tulajdonosát egy nyugodt, barátságos környéken. Ez a lakható ál...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (24943445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. a ház 1985-ben épült beton ala...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (89364348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán családi ház Eladó! Penny gyalogszerrel is 5 perc. Az ingatlan saroktelken található. Mérete optimális 941m2 viszont f...
29 000 000 HUF
439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (99333468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (78726842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 2283 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy tégla építésű, kályha és elektromos fűtéssel ellátott ingatlant Kóka nyugodt részén. a 7 500 000 forintos...
7 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi családi ház hirdetés (59668398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2424 m2
Szobaszám: 2
Tápiószőlős külterületi részén eladó kis házikó nagy telekkel! Pest megyében kínálom eladásra ezt a felújítandó házikót! a házb...
9 000 000 HUF
138 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (49874445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fedet...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli házrész hirdetés (45374115)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. a ház a Városháza szomszédságában csendes utcáb...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83841737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 808 m2
Szobaszám: 3
Tágas és világos családi ház fedett terasszal és egy különálló kisházzalEladásra kínálunk egy kivételes családi házat, amely tö...
38 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal