Eladó ház Pest megye 50 millióig (2561 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 561 db
Eladó Péceli házrész hirdetés (94737347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 2
Pécel kedvelt központi részén eladó egy 63nm-s, 2 szobás, ház kertkapcsolattal. a ház a Városháza szomszédságában csendes utcáb...
45 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budajenői családi ház hirdetés (59347368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Budajenő 19. Században épült védett pincesorán 80 nm-es jó állapotú, rendezett környezetben, kiváló adottságokkal rendelkező, p...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (51932342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as tég...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (73499966)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3497 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Pilisen ezt a 3497 nm. -Es elkerített telken álló 70 nm. -Es hasznos alapterület...
46 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi családi ház hirdetés (64227929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Itt a lehetőség a Dunakanyar szívébe költözni vágyók részére! Nagymaroson a Duna-part és a városközpont közelében telekrész nél...
31 000 000 HUF
340 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (49332224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 3
Örkény csendes utcájában eladó egy három szobás családi ház! Az ingatlan 87,91 nm alapterületű, melyben található 3 szoba, kony...
34 000 000 HUF
414 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (94663358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3472 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás zártkerti részén eladó csendes dűlőben egy 50 nm-es lakóterű könnyűszerkezetes, téliesített ház 20 nm-es plusz tároló é...
28 000 000 HUF
560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34257665)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. a ház 1985-ben épült beton ala...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (76938573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Pócsmegyeren egy 54 m2-es, felújítandó családi ház 500 m2-es telekkel. A házban előszoba, egy tágas szoba, konyha és eg...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (99737226)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (89922733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia értékesítésre kínálja Albertirsán ezt a tehermentes 1438 nm. -Es körbe kerített telken álló 75 nm. -Es lakóháza...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (35911774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Teleki és Fia értékesítésre kínálja Albertirsa zártkerti övezetében ezt az 1560 nm. -Es zártkerti művelési ágból kivett telket,...
13 500 000 HUF
337 500 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (39971731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia értékesítésre kínálja Cegléd belterületén utcában ezt a 250 nm. -Es körbe kerített telken álló 47 nm. Es haszno...
13 000 000 HUF
276 595 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (56463672)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! Régi épület, új ESÉLY ELADÓ Budakalász ófaluban PARASZTHÁZ ELADÓ Budakalász ófalu részén egy 1930-as években...
39 900 000 HUF
665 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi egyéb ház hirdetés (13739442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nagymaros-Polgárváros-Királyi panoráma:- Dunára-Visegrádi Fellegvárra Nagymaroson, a Dézsma utca elején fekvő ingatlan eladó. ...
30 000 000 HUF
638 297 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (41321829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 200 négyszögöl
Szobaszám: 4
Nagycsaládosok figyelem!! Eladó Bp-től 60km-re Tápiószelén 1991-ben épült, felújítandó 3 szintes családi ház 200 négyszögöles ...
30 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (7957854354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Www. Csomoriingatlan. Hu Hello Ingatlan! Ügyfeleink részére keresünk Csömörön és a környékén eladó ingatlanokat. A legkedvezőbb feltételekkel dolgozunk, győződjön meg róla ön is! Sipos Zita zita. Ingatlan( kukac)gmail. Com
40 000 000 HUF
400 000 Ft / m2