Eladó ház Pest megye 50 millióig (2578 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 578 db
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (53924744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 2
Eladó Dabas város, Felsődabasi részén egy 1217 nm-es telken elhelyezkedő 89 nm-es ikerház fél. Az ingatlanban található 2 nagy...
48 000 000 HUF
539 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (64585337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös központjában, mégis csendes utcában eladó egy részben felújított, 83 m2-es, 3 szobás, több generációssá alakítható cs...
33 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödi sorház hirdetés (39223857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Kicsi lakás, kevés pénzért. Eladásra kínálok Göd-felsőn egy felújítása váró, kicsi sorházi lakást. Az ingatlan aszfaltozott ú...
34 900 000 HUF
872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (64454667)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 533 m2
Szobaszám: 2
Vidéki hangulatra vágyik, de nem szeretne órákat utazni Budapestig? Elege van a nagyvárosi nyüzsgésből és az elszabadult Budape...
24 900 000 HUF
436 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (79683363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, fü...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kakucsi egyéb ház hirdetés (14933433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Budapesttől az m5 autópályán 40km-re található, Kakucs központi részén eladásra kínálok egy 125 nm fellújítondó 4 szobás család...
45 000 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (78438133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tápiógyörgyén egy 3 szobás, felújított, 57m2-es családi házat.  Az ingatl...
34 900 000 HUF
612 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli házrész hirdetés (88484484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Gyál szélén, Nagykőrösi út közelében, de mégis csendes mellékutcában saját kerttel! Lakható, tégla építésű 2 szobás házrész vár...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (67577543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 2218 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson a Diófa dűlőben eladó egy szépen parkosított zártkerti 38nm-es ház 2218nm-es telekkel. A ház 1985-ben épült beton al...
21 000 000 HUF
552 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (37659747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Törtelen egy családi házat. Az ingatlan 2019-ben épült téglából. Főbb paraméterei: Közlekedő Nappali+ am...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (13725335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1297 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Pilis központjához közeli családi házat! Az 1297 m2-es telken található egy 81 m2-es családi ház 9 m2-es fed...
48 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (44484417)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
A község szélében, a csend és nyugalom paradicsomában vált eladóvá ez a 2005-ben épült 78m2-es tégla ház. Az ingatlan háta mögö...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (23694981)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 2
Kókán eladó egy jó állapotú családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy 52 nm-es szigetelt könnyűszerkezetes faházat. a te...
41 900 000 HUF
805 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (85414778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton üdülő részén, a strandtól pár percre eladó nyaraló! a nyaraló egy aszfaltozott utcában helyezkedik el. 1991-Be...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (79729733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 4
Pilisen vasútállomás közelében, 3 szobás 90 nm-es családi ház 1115 nm-es telken eladó. Az épület beton alapra épült, B30-as t...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (33827927)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 206 m2
Szobaszám: 3
Költözzön Nagykőrös szívéhez közel! Nagykőrös kedvelt, belváros közeli részén eladó egy 85 m²-es, jó állapotú családi ház. Az i...
41 000 000 HUF
455 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (39244777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 628 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű zöldövezeti erdei környezetben található egy 2021-22 ben teljesen átalakított felújított családi ház. a telek saroktel...
48 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (95794951)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1395 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson egy belterületi, felújított, tehermentes, tégla falazatú családi ház nagy telekkel! a 61 m²-es, szigetelt lakóh...
49 990 000 HUF
819 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (54281487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 125 négyzetméteres, 3 szobás családi ház ami várja új tulajdonosát egy nyugodt, barátságos környéken. Ez a lakható ál...
24 000 000 HUF
192 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (97475899)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal