Eladó ház Pest megye (19041 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 19 041 db
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (34574279)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 193 m2
Telekterület: 710 m2
Szobaszám: 6
Nagytarcsán 2 lakásos családi ház eladó 3 állásos garázzsal, azonnal költözhető! Eladó Nagytarcsa csendes részén egy kétlakás...
115 000 000 HUF
595 854 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (98137243)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 4
Szuper helyen szuper ház épül! Osp-re ALKALMAS! Érd Vincellér részén, bor nevű utcák egyikében 2026. IV. Negyedévére megépül e...
144 900 000 HUF
1 027 659 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (47343944)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
Új otthon Taksony csendes övezetében - fejezd be saját ízlésed szerint! Egy meghitt, barátságos környezetben vár rád ez a 103...
104 900 000 HUF
1 018 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (39419582)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
110 900 000 HUF
1 076 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (19646933)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Tápiószelén megvételre kínálunk a központ közelében egy átlagos állapotú családi házat. a lakás mérete 102 m2 és...
26 900 000 HUF
263 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (19395884)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4735 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Újszilváson megvételre kínálunk egy felújítandó családi házat. a ház hasznos alapterülete 69 m2 és nagyméretű 47...
25 700 000 HUF
372 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (35764657)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 302 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Tápiógyörgyén megvételre kínálunk egy 50 nm-es, felújított családi házat. A tégla alapzatú, vegyes falazatú...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (56461294)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Újszilváson megvételre kínálunk egy részben felújított vegyes falazatú családi házat a központhoz közel. . a lak...
25 000 000 HUF
378 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (47164585)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót KirálydombEladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelkedő ...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (38199834)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
Szigetcsépi kétszintes családi ház üzleti LEHETŐSÉGGEL! Családjának keres ideális otthont, ahol a nyugalom és a kényelem talá...
158 900 000 HUF
902 840 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (97295232)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
***Modern otthon szigetszentmiklóson, a duna-part közelében! *** Szigetszentmiklós kedvelt, Duna-part közeli részén eladó egy ...
87 000 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (55684256)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Érd centrum közelében 400 nm, exkluzív belső terek! Érd centrum közeli, mégis nyugodt részén kínálunk megvé...
210 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Csömöri családi ház hirdetés (54732474)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 341 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 6
Csömör Majorszegiliget, valamint a XVI. kerület Árpádföld határán eladó egy 3 szintes (pince-földszint-padlástér), teljesen kör...
269 900 000 HUF
791 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (57339384)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 6330 m2
Szobaszám: 4
Ráckevén egy 2021-ben épült, 96 m²-es, szigetelt, 4 szobás ikerház eladó. A 736 m²-es telken elhelyezkedő ingatlanban 3 hálós...
79 900 000 HUF
832 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (13973431)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Kiváló befektetési és többgenerációs lehetőség szentendrén – a bükkös Patak KÖZELÉBEN! Szentendre egyik legkedveltebb, csendes...
90 000 000 HUF
818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (47792737)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozásra is kiválóan alkalmas ingatlan Visegrád szívében! Szeretnél Visegrád központjában élni, miközben saját vállalkozá...
84 900 000 HUF
385 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (42228546)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1667 m2
Szobaszám: 3
Dobogókő csendes kis mellékutcájában, az Arany János utcában, árnyas fák között húzódik a kétszintes, kívülről terméskő burkola...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (73934487)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 639 m2
Szobaszám: 4
A Dunakanyarban, a Szentendrei-sziget szívében, Szigetmonostor, Horány részén, aszfalt út mellett, eladó egy 2017-ben saroktelk...
120 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (56566679)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 410 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 8
Szentendrén, a belvárostól kb. 1 Km távolságra, az Egres utcában csendes, fákkal övezett mellékutcában 2 szintes lakóterű, 410 ...
299 000 000 HUF
729 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (24755879)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén a belvárostól kb 1 km távolságra, az Egres utcában csendes, fákkal övezett mellékutcában 2 szintes lakóterű 205 nm ...
150 000 000 HUF
731 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal