Eladó ház Pest megye (18560 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 560 db
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (72672749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1840 m2
Szobaszám: 2
Piliscsaba Ófalu részén családi ház eladó! Ha Ön olyan otthont keres, ahol a nyugalom és a természet közelsége találkozik a h...
59 900 000 HUF
855 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (67633359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Pilisvörösváron, a Szabadságligeten napelemes, korszerű családi ház eladó! Pilisvörösvár Budapest közvetlen agglomerációjában...
187 000 000 HUF
850 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (37663442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Klotildligeten családi ház eladó! Piliscsaba kedvelt, csendes, kertvárosias részén, Klotildligeten 852 nm-es telken 217 nm-es...
229 900 000 HUF
1 059 447 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (83273385)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 5
Solymáron, a Györgyhegy lábánál panorámás ikerházfél eladó! Központi helyen, mindenhez közel, de mégis csendesebb környezetbe...
94 900 000 HUF
451 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (34347845)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 4
Szentendre belvárosában 182, 71 nm-es, 1940-ben épült nagypolgári ingatlan eladó.  Nettó lakóterület: 111 nm. Telek mérete: ...
147 900 000 HUF
1 332 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (49226349)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
Szentendre Pismányban 190 nm-es családi ház eladó. Telek mérete: 719 nm. Terasz és erkély mérete: 30 nm. Az ingatlan lakó...
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (74533119)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (49993225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 7
Szentendrén örök panorámás, 290 nm-es ikerházfél eladó. Telek mérete: 750 nm. Építés éve: 2025. A mai kornak és technológ...
359 000 000 HUF
1 237 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (82398892)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 6
149 900 000 HUF
788 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentkereszti családi ház hirdetés (27633193)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pilisszentkereszten 73 nm-es lakóházzá minősíthető ház  eladó. Az ingatlanhoz telek nem tartozik. Jelenleg a villany került...
11 800 000 HUF
161 643 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (49437424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 2780 m2
Szobaszám: 7
Tahitótfaluban, a  hegy felőli oldalon 280nm-es épület együttes eladó. Telek mérete: 2780nm. Az ingatlan jelenleg három lak...
188 000 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (33228991)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tökölön a Csokonai utca környékén egy 93 m²-es vegyes falazatú (tégla-vályog) családi ház. Az utca aszfaltozott, a szom...
43 500 000 HUF
467 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (53427949)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Gödöllőn a Kastélykert szomszédságában kínálok megvételre összesen 148 m2 lakóterületű, földszinti és tetőtéri, külön bejáratú ...
134 000 000 HUF
905 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (72177479)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2438 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás családi ház Újszilváson! Az ingatlan 66 m2-es minden közmű megtalálható. Kialakítása: 2 szoba, nappali, előté...
20 900 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (43785745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pécel kedvelt kertvárosi részén egy hangulatos, zöldövezeti sorházi lakás! Otthon Start Hitelprogram Pécel csendes, csal...
95 900 000 HUF
812 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (18287346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2