Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (79394627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 5
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a házak 91 nm-től 107 nm-ig elérhetőek, nappali+3, vagy nappali+4 szobás, ker...
79 200 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (25183336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 328 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tököl csendes, fiatalos utcájában eladó ez az amerikai konyhás-nappalis, 2 hálószobás önálló családi ház, alacsony rezsivel és ...
78 800 000 HUF
1 050 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (45492374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 472 m2
Telekterület: 2472 m2
Szobaszám: 7
Eladó Gödöllő Fenyves városrészén, a Fenyvesi Nagyúton egy 472 m2-es (425 m2 belső rész + az összesen 95 m2-nyi terasz és erkél...
490 000 000 HUF
1 038 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (76444473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 10
A Sissy Villaparkban még több új építésű családi házat és ikerházat tudok önnek ajánlani. (Van ami már elkészült és van olyan,...
270 000 000 HUF
981 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (24952595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
249 000 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi egyéb ház hirdetés (17733264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
135 000 000 HUF
978 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (54682858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 712 m2
Szobaszám: 5
279 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (36947336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 5
225 000 000 HUF
995 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (53885544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 6
"Örök panoráma a nyugalom szigetén. . . " Gödöllőn, a Szarvas utcában eladó egy 1441 nm-es telekre épült 3 szintes, nettó 200 ...
89 900 000 HUF
449 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zebegényi családi ház hirdetés (34442345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 6
"Befektetők, vállalkozók, nagycsaládosok figyelem! " A festői szépségű Zebegény központjában, mindenhez közel eladó egy 526 nm...
69 900 000 HUF
285 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi házrész hirdetés (95445682)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 1
Eladó Biatorbágy csendes, mégis központi részén, a Petőfi utcában egy 54 nm-es önálló házrész, amely egy osztatlan közös tulajd...
49 000 000 HUF
907 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (73785395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 8
Sok lehetőséget rejtő családi ház eladó Törökbálinton! Eladó Törökbálint közkedvelt Újtelepi részén egy 573 m²-es telken álló...
249 000 000 HUF
876 760 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki családi ház hirdetés (33442394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 5
Modern családi ház eladó Zsámbék kedvelt lakóparkjában – csak költözni kell Zsámbék újépítésű részén, egy rendezett, zárt lakó...
159 900 000 HUF
1 066 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi családi ház hirdetés (89447787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 2861 m2
Szobaszám: 3
Biatorbágy közkedvelt, Füzesi városrészén, nyugodt, csendes mellékutcában kínáljuk megvételre ezt a kivételes adottságokkal ren...
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai ikerház hirdetés (87389335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 5
Csak a dream credit KÍNÁLATÁBAN! ! LENYŰGÖZŐ, 102nm, különálló, garázsolt, új építésű, 4 háló+ amerikai-konyha-nappali, hőszi...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (93344422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok, Taksony kedvelt részén, 6db. , Új építésű, földszintes, kizárólag tárolóval kapcsolódó, ikerházak! ! ! 2...
103 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (84437445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 10
Dány nyugodt, csendes részén kínáljuk megvételre ezt a 260 nm-es, többgenerációs családi házat, amely 996 nm-es telken helyezke...
157 500 000 HUF
605 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (62479228)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5
Tágas, kétgenerációs ikerház eladó Szentendrén Ideális nagycsaládosoknak! Szentendre egyik legkedveltebb városrészében, Püspökm...
168 000 000 HUF
613 138 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (82134485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház veresgyház frekventált részén, garázzsal, saját kerttel! Otthon Start hitelre megvásárolható! Kivételes ...
158 800 000 HUF
1 323 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (78134547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű földszintes családi ház a szent istván LAKÓPARKBAN! Vácrátót egyik legfelkapottabb részén, a Szent István-LAK...
115 000 000 HUF
1 263 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.