Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (96339723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy igényesen felújított, tágas családi ház, Dömsödön, amely tökéletes választás családok számára. A ház szigetelt, a vi...
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (82528231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (33679945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 5
Családi vállalkozású épitészmühely remekmüve ELADÓ! Leányfalun újszerű családi ház eladó! Természetközeli elhelyezkedés! 2022-B...
196 000 000 HUF
1 496 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi házrész hirdetés (57926499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 4
Érd Parkváros szívében, teljesen felújított földszinti házrész eladó! Eladó Érd Parkváros kedvelt részén, a Kövező utcában, egy...
89 000 000 HUF
659 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28479753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa központjában, mégis egy csendes mellékutcában kínálok megvételre egy 98 nm-es családi házat, , 788 nm-es körbekeríte...
36 500 000 HUF
372 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi egyéb ház hirdetés (47798484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 5887 m2
Szobaszám: 5
Budapesttől 40 percre, Hernád csendes részén eladó 145 nm-es családi ház, kis Lovas Birtok, 5887 nm-es összközműves területtel....
87 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (78935717)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1723 m2
Szobaszám: 1
Budapesttől 35 percre Pilisen, eladó egy 1723 m2- es telek, rajta egy kb. 40- Es házikóval. a ház régi parasztház, ami erős fel...
29 900 000 HUF
747 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (27973438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 5
Gödön a Nevelekben, csendes már beépült, zöld környezetben, új építésű földszintes, takarékos önálló családiház eladó.  Az ház...
149 900 000 HUF
1 228 688 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (82231771)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4726 m2
Szobaszám: 3
Casanetwork  caegléd  eladásra kínálja a 174602134 számú Ceglédi 69 m2 Családi házat. ELADÓ Ceglédi 69 m2 családi ház. a telep...
30 000 000 HUF
434 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (44389379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1114 m2
Szobaszám: 5
Önálló családi ház Budakeszi központjában eladó. Az ingatlan 1994-ben kapta meg jelenlegi formáját, bővítéssel és átépítéssel...
189 000 000 HUF
1 303 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (27339944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 795 m2
Szobaszám: 4
***TERMÉSZETKÖZELBEN*** BŐVÜL vácegres! Hentes, pékség, étterem, szálloda borászattal, szakgimnázium! Vácegresen, aszfaltos ...
69 900 000 HUF
665 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (32443277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa központi részén ezt a 2023 -ban felújított, tehermentes - kétlakásos ...
52 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (44365352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Családi ház eladó Verőce-Magyarkúton, csendes környezetben Verőce-Magyarkúton tulajdonostól eladó, egy 125 m²-es, kétszintes c...
123 990 000 HUF
991 920 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (33488969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
3%-Os Otthon Start hitelre alkalmas! Leányfalun a fürdőtől kb. 500 Méterre, a 11 es főút mentén kínálok megvételre egy 160 nm-...
117 900 000 HUF
736 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (42394298)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pomáz Kőhegyen kínálok megvételre 110 nm kétszintes házat. Az ingatlan alsószintjén Nagy nappali, hálószoba, elegáns konyha, fü...
93 500 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (66473697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó ikerház Eladó Vác felső Törökhegy út legszebb mellékutcájában lévő örök panorámás ikerházfél. Az ingatlan előnye a panor...
109 000 000 HUF
931 623 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Visegrádi családi ház hirdetés (57497995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 2008 m2
Szobaszám: 10
Eladó Visegrádon az Esztergomi úton egy 2008 m2 telken álló bruttó 312 m2 kétszintes 10 szobás tégla ház, amely korábban panzió...
97 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (92298335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 4
Eladó Új Építésű Családi Ház Bugyin – 132 m², Saját Telekkel és Garázzsal! Bugyi csendes, kulturált részén eladó egy új építé...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi ikerház hirdetés (44344467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
Dabas központi közkedvelt részén, ugyanakkor csendes nyugodt környezetben, külön bejárattal épülő ikerház eladó. Várható átadá...
74 000 000 HUF
880 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (25855838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 4
Prémium luxus családi ház medencével szaunával és kertitóval Dunaharaszti legszebb részén eladó. A családi ház magas minőségbe...
239 000 000 HUF
1 770 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.