Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (77452986)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabát településen, 150 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db. 75 m2-es külön bejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálko...
93 900 000 HUF
626 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (34867993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 759 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől mindössze 60 km-re, Pest vármegyében, Tápiószentmártonban központjában, felújított, tágas családi otthon eladó. A...
38 000 000 HUF
345 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fóti családi ház hirdetés (47966689)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Eladó két szintes, otthonos családi ház Fót központjában csendes elhelyezkedéssel és tágas kerttel! Fót központjában, mégis cse...
99 000 000 HUF
990 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (79649456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 478 m2
Szobaszám: 3
Vác központi részén, közel a belvároshoz eladó egy 110 m-es 3 szobás iker ház, garázzsal. Az ingatlan a 70-es évek végén épült ...
85 000 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (44448349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium ikerház Veresegyház legkedveltebb részén, a Ligetekben! Eladó Veresegyház Ligetek városrészén egy két szintes, ne...
229 000 000 HUF
1 347 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (74379732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1914 m2
Szobaszám: 3
Eladó álomotthon Ceglédbercelen! Ceglédbercel Pest vármegyében található, az M4-es autópálya közelsége miatt Budapest fél óra...
104 900 000 HUF
699 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42243537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pest vármegyében Nagykátán egy 80, 8 nm-es felújítandó családi házat 503 nm-es telken! Az ingatlanban kialakít...
28 300 000 HUF
353 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (94834433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Kiskunlacháza egyik közkedvelt, csendes utcájában vált eladóvá ez a gondosan karbantartott, önálló családi ház, amely egy 475 n...
69 900 000 HUF
822 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (71783584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1914 m2
Szobaszám: 3
104 900 000 HUF
699 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (29582344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 3774 m2
Szobaszám: 2
Vác zártkerti részén eladó jó állapotú szigetelt tégla házikó! Csend, tér és lehetőség zártkerti telek eladó Vácon! Vác külterü...
27 500 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (63978429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Eladó két generációs családi ház FÓTON! ! ! Fót, Kisalag részén eladó egy 875 nm-es öszközműves telken lévő 3 szintes, 2 gene...
150 000 000 HUF
697 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi házrész hirdetés (76333647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas és jól alakítható lakóingatlan Budakeszi központi részén. Főbb jellemzők: 90 nm lakótér: nappali + 2 hálószoba, konyha...
70 900 000 HUF
787 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (95913629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 4
Eladó panorámás családi ház Érdliget egyik legszebb részén. Mesés panorámával, 1207m2 ősfás, gondosan ápolt kerttel rendelkező,...
239 900 000 HUF
915 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (69539222)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pilisen egy vadonatúj, 120 m²-es családi ház, amelyhez egy 37 m²-es terasz is tartozik. Az ingatlan egy csendes utcában t...
120 000 000 HUF
975 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (37424834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1692 m2
Szobaszám: 4
Albertirsán eladó 2014-ben épült négy hálószobás két fürdőszobás hatalmas telekkel rendelkező családi ház. Az otthon egy 1692...
130 000 000 HUF
896 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (43498433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (32598217)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (73456949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 293 m2
Telekterület: 1766 m2
Szobaszám: 8
Modern – excluzív – privát kúria medencével, és egy különálló HÁZZAL! Álomotthont keres? Panziót nyitna? Rendezvényeket szerv...
249 000 000 HUF
849 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perőcsényi családi ház hirdetés (92595253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 4508 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Perőcsényben, különleges lehetőség festői környezetben! Perőcsényben, a Börzsöny szívében, eladóvá vált egy ...
49 900 000 HUF
449 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94935574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 7
Modern luxus családi ház medencével és saját wellness résszel érden - nyugalom és kényelem EGYBEN! Eladó egy kivételes adotts...
299 000 000 HUF
1 323 008 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.