Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (48624633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Eladó szerkezetkész ikerházfél, Dunakeszi-Gyártelep szívében! Költözzön egy minőségi alapanyagokból épült, 4 szobássá alakíth...
119 900 000 HUF
944 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (39719892)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 3
Eladó kifejezetten csendes, zöld környezetben, (3 gyermekre igényelhető) CSOK Plusz igénybevételére alkalmas, jogilag rendezett...
63 900 000 HUF
626 470 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (74478554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 2
Eladó nyaraló Pócsmegyeren – csend, nyugalom, természetközelben! Pócsmegyer egyik csendes, madárcsicsergős utcájában kínálunk m...
36 500 000 HUF
561 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (49754713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 426 m2
Telekterület: 2669 m2
Szobaszám: 7
Walla József, az iparosból nagypolgárrá emelkedett mozaiklap és cementgyáros jóvoltából öt épülettel gazdagodott Törökbálint az...
1 750 000 EUR
1 485 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (54327499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1448 m2
Szobaszám: 5
Dupla komfortos, 4 szobás, hőszivattyús új építésű családi HÁZ! ! ! Megvételre kínálok Kókán nagyon csendes nyugodt helyen, szé...
67 000 000 HUF
511 450 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (73939944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a ritka lehetőséget Vecsésen, és tegyen szert egy olyan otthonra, ami nem csak szépségével, de praktikus kialak...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (59389464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1103 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó ház nagy telekkel Erdőkertesen. Álmai otthona lehet! Eladó Erdőkertes egyik legkeresettebb, csendes és zöldövezeti ...
65 500 000 HUF
655 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (83333798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas központhoz közel, de csendes részen eladó, egy külön bejáratos nettó 82 nm-es ikerház fél ház+ 19 ...
85 000 000 HUF
1 036 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb ház hirdetés (14775434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Eladásra kínálok Monoron, kiváló fekvésű, kertvárosi részen egy valódi két generációs nagy családi házat. a telek 750 nm-es. 12...
78 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szokolyai családi ház hirdetés (18438991)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 347 m2
Telekterület: 3188 m2
Szobaszám: 4
Hangulatos Tornácos Parasztház Eladó a Dél-Börzsöny szívében, Szokolyán – Állattartásra/Lovasturizmusra is kiváló! Eladásra k...
99 000 000 HUF
285 302 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (45835247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos családi HÁZ! Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosított, ...
153 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasadi családi ház hirdetés (53349487)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 1893 m2
Szobaszám: 12
Falusi szálláshelyet üzemeltetne, vagy egy olyan helyet keres ahol az egész család elfér és nyugodtan pihenhet? Vasadon Monor...
179 900 000 HUF
599 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (93863396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3519 m2
Szobaszám: 11
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Ráckeve egyik leggyönyörűbb részén, a Kerekzátony szigeten. Ez a működőképes vízp...
96 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (63223742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 850 m2
Telekterület: 65766 m2
Szobaszám: 14
Eladó egy különleges, többfunkciós birtok Monor csendes, mégis központi részén Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatba...
1 269 000 000 HUF
1 492 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (78737323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó nagypolgári családi ház, Vác város szívében! Az összesen 131 m2-es házba lépve tágas, napfényes hall fogad minket, inne...
91 000 000 HUF
694 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kismarosi ikerház hirdetés (83445677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Kismaroson a központhoz közel a Szokolyai út belső felén eladó tégla és ytong újra épített ikerház fél külön fallal, csak a gép...
74 900 000 HUF
604 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (28772523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1133 m2
Szobaszám: 2
Eladó Őrbottyán csendes zsákutcájában egy 1133nnm-es telek, rajta egy felújítandó könnyűszerkezetes kis házzal. A telek remek ...
44 000 000 HUF
1 023 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (47358994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1133 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Őrbottyánban a vasútállomás közelében eladó egy könnyűszerkezetes, szigetelt, 2003-ban épült, 43 nm-es, 1+1 szobás kis családi ...
44 000 000 HUF
1 023 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (23622773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ez a 360 m²-es telken fekvő, 200 m²-es ingatlan tökéletes választás azok számára, akik tágas élettérre vágynak egy nyugodt, még...
78 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (27481729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton ala...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal