Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (26775823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 751 m2
Szobaszám: 6
*** Eladó több generációs családi ház Széchenyidombon *** Megvételre kínálok Veresegyház közkedvelt területén, nyugodt, csende...
148 900 000 HUF
590 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33526949)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1206 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy új építésű, 132 négyzetméteres, 4 szoba plusz nappali étkezős családi ház dupla garázzsal, Érd Felső Parkváros szívéb...
145 000 000 HUF
1 098 484 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (23839227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Délegyházán – Két generáció számára tökéletes választás! Álmodik egy tágas, kényelmes otthonról, ahol minden csa...
129 000 000 HUF
586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (53424181)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 268 m2
Szobaszám: 2
Ráckevén kínálok megvételre egy 69 nm lakótérrel rendelkező ikerház felet. Az ingatlan beton alapon vegyes falazattal rendelkez...
55 000 000 HUF
797 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (48459256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 7
Fedezze fel ezt a, 160 nm-es családi házat. Érd nyugodt részén, mely otthonos érzetet és kényelmet kínál a jövőbeni tulajdonoso...
109 000 000 HUF
681 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (34713344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 233 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Kiemelkedő ajánlat - 3 külön lakrész 1 épületben - egyedi lehetőség Cegléd szívében! *** Pest vármegye, Cegléd belvárosába...
44 900 000 HUF
575 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (95368683)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Ez a háromszintes otthon összesen 6 szobát, 3 fürdőszobát, egy tágas garázst, saját medencét, szaunát és hangulatos kertet kíná...
224 900 000 HUF
611 141 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (18757282)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos nettó 95 nm-es családi ház( nem iker...
89 900 000 HUF
946 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (72475937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1560 m2
Szobaszám: 1
Albertirsa kedvelt zártkerti részén életviszelszerűen lakott utcában eladásra kinálok egy 40 nm kis házat Az épület 1970-ben sz...
14 500 000 HUF
362 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (85516342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: 2
Eladó Táborfalván lakott területi övezetben, de a tulajdoni lap szerint kivett tanya (377 nm), szántó (2583 nm) összesen: 2960 ...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (97755594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1842 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 10 percre m5 autópálya közelében, eladásra kínálok egy 2 generációs, két külön álló házat egy telken. Rengeteg lehe...
123 000 000 HUF
1 060 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (55397832)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 2
Dabas külterületén eladóvá vált tanya, 4000 nm es telken lévő 30 nm vályogból épült, tégla alapon kis házzal. Nyugodt csendes h...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (78693495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas központi részén, eladó egy 91 nm-es (autó beállóval) ikerház fél 400 nm-es telekkel. a ház kétlaká...
74 000 000 HUF
813 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (29849879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén, Egy új lakóparkban, eladó egy külön bejáratos 95 nm-es családi ház( nem ikerház) 5...
89 990 000 HUF
947 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (28414653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 2
Albertirsa csendes, nyugodt kertvárosi részén az vasútállomás közelében értékesítésre kinálok egy 75 nm családi házat széles ut...
36 500 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai egyéb ház hirdetés (24442596)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Budapest és Kecskemét között, Táborfalván eladásra kínálunk egy teljesen egyedi ingatlant! a ház 2010-ben épült, de a vállalkoz...
69 000 000 HUF
811 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb ház hirdetés (42573412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 140000 m2
Szobaszám: 4+ 10 fél
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes részén eladó, egy különleges befektetés fantasztikus áron! a telek több hrsz számon van, í...
105 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (71317471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 4
Albertirsa kedvelt, csendes zártkerti részén életvitelszerűen lakott utcában értékesítésre kínálok egy 80 nm padlástér beépítés...
52 000 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (55469636)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1711 m2
Szobaszám: 2
Pilis város életvitelszerűen lakott zártkerti részén csendes nyugodt környéken, jó szomszédokkal körülvéve értékesítésre kínálo...
8 000 000 HUF
186 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri egyéb ház hirdetés (35495955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Úriban egy működő pékséget, meglévő ügyfélkörrel, két generációs családi házzal! A pékség 500 m2-es épületben...
260 000 000 HUF
2 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.