Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Veresegyházi sorház hirdetés (38313335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 500 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1
Veresegyház, Revetek városrészben egyben eladó egy 70-80%-os készültségi fokban levő 500 nm lakó alapterületű, új építésű ingat...
250 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (98342773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 9
Befektetők, nagycsaládosok FIGYELEM! ! ! Vecsésen Market Centralhoz közel kínálok megvételre egy brutto 315 nm nm alapterületű ...
149 000 000 HUF
473 015 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (49344494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 277 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 6
Veresegyház Fővég részén kínálunk megvételre egy több generációnak is kiválóan alkalmas családi házat! Akár vállalkozás üzemelt...
220 000 000 HUF
794 223 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (57849975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 2600 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy csodás, új építésű luxusingatlan 170 m²-es alapterülettel, mely 2023-ban épült! Legyen első tulajdonosa ennek az ig...
280 000 000 HUF
1 647 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44231961)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 368 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Szentendrén pismányban, örök panorámás, exkluzív luxus ingatlan! ! ! ! HIBRIDHÁZ, 3 szinten- 368 nm-es új építésű minimál stí...
900 000 000 HUF
2 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (52742256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üröm, Sadove városrészében, a város nyüzsgésétől távol, egy 896 négyzetméteres telken álló, 2022-ben épült ...
279 000 000 HUF
1 094 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi kastély hirdetés (36892637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 37635 m2
Szobaszám: 6
Eladó vácegresen, a gödöllői domság festői nyúlványain egy 4 hektáros családi BIRTOK! Birtok 37. 635m2: kivett tanya: 6. 000m...
279 900 000 HUF
1 442 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (29462294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 4
Szentendrén, a Kada csúcs közelében, természetközeli, beépült, kifejezzetten csendes és nyugodt lakókörnyezetet nyújtó mellékut...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi családi ház hirdetés (97132953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Eladó Prémium minőségű álomotthon Dunavarsány központjától pár percre! Ez a modern, energiatakarékos, 171 m²-es alapterületű ...
199 000 000 HUF
1 170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (63843544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród- Panorámás Luxus Ikerház! Eladásra kínálok Mogyoródon egy 160 nm-es ikerházat a Panoráma Lakóparkban. Az ingatlan ...
199 990 000 HUF
1 249 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32876786)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymári Családi Ház – Kiváló Állapotban, Intim Kerttel Eladó Solymáron egy impozáns, téglaépítésű családi ház, amely mi...
251 900 000 HUF
1 259 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti ikerház hirdetés (84591873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 5
Tükörhegyen eladó 2019-ben épült, panorámás, nappali + 4 hálószobás ikerfél, ami teljesen elválasztott a szomszédtól és csak a ...
325 000 000 HUF
2 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (34117444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Vác közkedvelt részén, 2025 év végi átadással! Már 10% önerővel FOGLALHATÓ! Ritkaság, 4 külön szobás! ! ! !...
128 890 000 HUF
1 150 803 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (82942467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 6
Dunakeszin Duna parthoz közeli, központhoz közel, mégis csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában, 2 generációs kitűnő állapot...
178 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (27883365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1247 m2
Szobaszám: 5
Élen az energiahatékonyság, luxus SZADÁN! Szadán gyönyörű, természetközeli környezetben, 4 szoba + nappali, két állásos garáz...
296 000 000 HUF
1 184 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23115942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 7
Érd Bajcsy közelében eladó! Három generációs, 3 szintes családi ház, teljes mértékben felújított, 5db klímával, kamerával, digi...
160 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (37436679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1454 m2
Szobaszám: 7
Mediterrán stílusú kétszintes családi ház medencével, kétállásos garázzsal! Befektetők figyelem! Épülő sportcsarnok közelében e...
149 900 000 HUF
468 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (97369773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 3185 m2
Szobaszám: 4
Eladó örök panorámás családi ház Pilisszentlászlón! Pilisszentlászló festői környezete inspiráló hatással bír, így az ide köl...
126 000 000 HUF
459 854 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (64273538)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Diósd frekventált részén egy örökpanorámás családi ház eladó A 720 nm-es telken egy 300 nm-es téglalap alakú, szinteltolásos c...
239 000 000 HUF
796 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (35312933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 5
5 Szobás családi ház nagy telekkel, kedvező rezsivel! /Céges építkezés, CSOK Plusz igénybe vehető/ Hitel ügyintézéssel kapcso...
159 900 000 HUF
969 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal