Eladó ház Pest megye (18577 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 577 db
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (89867695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 6
Nagycsaládos vagy céges főhadiszállást keresel? Akkor olvass tovább! Dunaharaszti Fő útján eladóvá vált egy igazán egyedi, 2 ...
149 990 000 HUF
535 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (73274738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 1
Törökbálinton békés, üdülő jellegű, hangulatos környezetben bővíthető kis ház eladó. Annahegyen sík utcában, a Virágos u. Köz...
54 900 000 HUF
1 715 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (46252454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen a beruházótól! Falusi csok, illeték mentesség. Szigetbecse kedvelt részén kínálunk eladásra új építésű ingatlanoka...
84 900 000 HUF
857 575 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (38745432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 5
Közvetlen a beruházótól! 10 % Önerővel foglalható ingatlan! Falusi csok, illeték mentesség, 5 % Áfa visszatérítés! Szigetbec...
89 900 000 HUF
908 080 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (23457443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Eladó ikerház Taksony kertvárosában a Ráckevei Duna közelében. 30-As kerámia tégla főfalakkal és könnyűszerkezetes födémmel épü...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (47239546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1202 m2
Szobaszám: 5
Családi ház és 3 garzon lakás egyben ELADÓ Megvételre kínálok Bugyi csendes utcájában egy 183 nm-es családi házat, amely egy 1...
92 000 000 HUF
502 732 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (43997457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Remek lehetőség Cegléd szívében – biztos bevételt hozó ingatlan! Az Europartner Cegléd Ingatlan ezúttal Cegléd belvárosában eg...
80 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (38754337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 883 m2
Szobaszám: 5
✅ Nagy telek, újépítésű, önálló családi ház Szigetszentmiklós óvárosi részén! Szigetszentmiklós Csepelhez közel eső részén, t...
139 900 000 HUF
1 238 053 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38512321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 1 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 3
Érden 1453 nm-es, két utcára nyíló telken eladó kétszintes, 4 szobás, 1972-ben épült és 2016-ban részlegesen felújított, tégla ...
77 900 000 HUF
77 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki családi ház hirdetés (18565839)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 823 m2
Szobaszám: 3
Zsámbékon a romtemplom fölötti hegyoldalban fekvő 823 nm-es buja növényzetű, szinte érintetlen kertben megbúvó családi ház műte...
70 000 000 HUF
786 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99277593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 2+ 4 fél
Érd fenyves parkvárosban 1470 nm-s, 4 + 2 félszobás, 2 fürdőszobás, 2007-ben épült családi ház, halastóval ELADÓ! Ez a család...
99 000 000 HUF
682 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi sorház hirdetés (93889476)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 1000 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől 21 km-re, Herceghalmon új építésű, igényes kivitelezésű ingatlan eladó. Három lakásos sorházban 105 nm-es, 4 szobá...
117 000 000 HUF
117 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (94955734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 663 m2
Szobaszám: 5
Taksony frekventált részén kínálunk eladásra új építésű, önálló családi házat. Főbb műszaki paraméterek: - 30-as Porotherm té...
115 000 000 HUF
912 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (26336493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 4
Gödön az Oázis lakóparkban eladó egy földszintes 2008-ban 45 cm-es téglából épült 127 nm-es minden igényt kielégítő szinte újsz...
149 900 000 HUF
1 180 314 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (93654995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 820 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív, új építésű családi ház eladó Taksonyban 820 nm-es telekkel! Miért érdemes ezt a házat választani? •Prémium minőség...
104 900 000 HUF
127 926 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (94592575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 5
A Gödöllői-dombság bejáratánál, szép környezetben található Szada nagyközségben, kínálunk megvételre egy 145 nm-es két generáci...
97 900 000 HUF
675 172 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (22461338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 4
Garázsos, önálló családi ház! Bugyin, csendes, kulturált környezetben kínálok eladásra új építésű, nettó 132 nm, 4 szobás, gar...
102 900 000 HUF
779 545 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (22359747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 673 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Eladó: Luxus Családi Ház Dunaharaszti Legkedveltebb Lakóparkjában! Fedezze fel álmai otthonát ebben a gyönyörű, luxus minőség...
220 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi családi ház hirdetés (44927142)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 4
Sződ frekventált részén, vasúthoz, m2-es autóúthoz közeli helyen, csendes, családi házas övezetben egy kiváló minőségben épülő,...
114 000 000 HUF
966 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (37739958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Alsógöd legjobb részén, a Dunától 5 percre a vasútállomástól kényelmesen 10 perc sétára található ikerházfél eladó!  Már csak ...
120 000 000 HUF
1 034 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.