Eladó ház Budapest pesti oldal (4978 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó ház budapest I. kerületbenEladó ház Budapest II. kerületbenEladó ház Budapest III. kerületbenEladó ház Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó ház Budapest V. kerületbenEladó ház Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó ház Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó ház Budapest VIII. kerületbenEladó ház Budapest IX. kerületbenEladó ház Budapest X. kerületbenEladó ház Budapest XI. kerületbenEladó ház Budapest XII. kerületbenEladó ház Budapest XIII. kerületbenEladó ház Budapest XIV. kerületbenEladó ház Budapest XV. kerületbenEladó ház Budapest XVI. kerületbenEladó ház Budapest XVII. kerületbenEladó ház Budapest XVIII. kerületbenEladó ház Budapest XIX. kerületbenEladó ház Budapest XX. kerületbenEladó ház Budapest XXI. kerület, CsepelEladó ház Budapest XXII. kerületbenEladó ház Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 978 db
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (97397753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 949 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Rákosszentmihályon 16. kerületben 250 nm-es felújított családi házat 949 nm telken Zugló szomszédságában. Ne...
199 900 000 HUF
799 600 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (65184632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 597 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 16
Eladó a VIII. kerületben Tisztviselőtelepen egy háromszintes, plusz a ház teljes alapterületével megegyező pinceszinttel rendel...
599 000 000 HUF
1 003 350 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi ikerház hirdetés (53854995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 7
Az ingatlan bemutató videóanyaggal rendelkezik, kérésére szívesen elküldöm a linket…. Eladásra kínálok, Rákosszentmihályon, a...
119 900 000 HUF
579 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (99842276)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 3
Üzleti tevékenységre is alkalmas családi ház Budapesten, XV. kerületben, Rákospalotán eladó egy két szintes családi ház. 186 N...
125 000 000 HUF
672 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (35629523)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 865 m2
Szobaszám: 6
Budapest 16. kerületének csendes, mégis felkapott részén, Cinkotán kínálunk eladásra egy különleges házat, amely kiváló lehetős...
149 900 000 HUF
499 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (38649634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Ritkán kerül kínálatunkba a IV. kerület egyik kedvelt városrészéből, Megyerről családi ház. Most viszont szíves figyelmükbe ajá...
139 900 000 HUF
1 156 198 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (77743944)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 413 m2
Szobaszám: 8
Xx. , Pesterzsébet csendes, nyugodt családi házas / kertvárosi zöldövezetében, a szászváros utcában, önálló helyrajzi számon ny...
150 000 000 HUF
612 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (64376423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
Budapest 19. kerületének szívében, Kispest városrészben kínálunk eladásra egy különálló családi házat, amely tökéletes választá...
89 990 000 HUF
671 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (53694598)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4
Önálló, körbejárható családi házat kínálunk megvételre, Kispest legkedveltebb részén. A ház műszakilag és esztétikailag telje...
130 000 000 HUF
520 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (67829279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
A tetőtér beépíthető, a ház szigetelt, műanyag nyílászárók vannak! Földszint 105 nm: -nagy nappali -fürdő -wc -szauna -konyha...
92 000 000 HUF
442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (63137322)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Almáskerten elhelyezkedő, kiváló állapotú ikerház 150 négyzetméteres alapterülettel és egy 400 négyzetméteres telken várja új t...
144 900 000 HUF
966 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (96726495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
144 500 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33231946)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 6
Ritkaság, Ganzkertváros elhelyezkedő, kiváló állapotú körbejárható családi ház 174 négyzetméteres alapterülettel és egy 801 nég...
194 000 000 HUF
1 114 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (67229323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Budapest 18. kerületében, a Szemeretelep városrészben, a Lőcse utcában, eladásra kínálunk egy 200 nm alapter...
159 000 000 HUF
795 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (52353643)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 2
A XIX. kerület, a nyugodt, kertvárosias utcában kínálunk megvételre egy tégla építésű, földszintes családi házat, amely 75 m²-e...
70 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (35393875)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 337 m2
Szobaszám: 5
Eladó a XIV. kerületben, Alsórákoson egy 337 nm-es telken lévő 220 nm-es, 5 szobás, gáz-cirkó fűtésű családi ház. a ház háromsz...
195 000 000 HUF
886 363 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (28732134)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 25
Rákosszentmihályon megvételre kínálunk egy belső 3 szintes, bruttó 800 nm területű, 24 szobás, erkélyes és teraszos házat, 886 ...
399 000 000 HUF
498 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (33534746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 281 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 6
Eladó a 16. kerületben, Rákosszentmihályon, csendes, zöld környezetben egy többgenerációs, belső kétszintes, nappali + 4 (+1) h...
199 000 000 HUF
708 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb ház hirdetés (97358787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
XIV. kerület alsórákos csendes, zöldövezeti részén eladó egy kivételes, egyedi adottságokkal rendelkező, 130 nm belső 2 szintes...
230 000 000 HUF
479 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64473418)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 7
Figyelemfelkeltő ajánlat Rákosszentmihály szívében! Eladó a XVI. kerület Rákosszentmihályi részén, egy csendes mellékutcában ...
190 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal