Eladó ház Somogy megye 50 millióig (794 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Somogy megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 794 db
Eladó Hedrehelyi családi ház hirdetés (71737294)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 3601 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Somogy vármegye, Kaposvári Járás, Hedrehely községben összkomfortos családi ház, eladó a település Kadarkút várostól 10 km-re, ...
16 900 000 HUF
167 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári házrész hirdetés (22433742)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár, 59 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Tüskevári városrészben található tégla falazatú kertes ház. Az épületben ta...
26 000 000 HUF
440 677 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Siófoki házrész hirdetés (84472644)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Siófok Future Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162779 hivatkozási számú siófoki nyaraló. Siófok Belvárosában kö...
49 900 000 HUF
1 348 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (93239374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1591 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178849 hivatkozási számú kaposvári családi ház. Két generáció álma: ...
44 900 000 HUF
449 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Patosfai családi ház hirdetés (49543251)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3588 m2
Szobaszám: 3
Patosfa egyik nyugodt, forgalomtól mentes utcájában kínálunk megvételre egy 120 m² alapterületű, 3 szobás, normál állapotú csal...
17 500 000 HUF
145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali családi ház hirdetés (81348225)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #178668 hivatkozási számú igali családi ház. Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 100 nm-...
45 900 000 HUF
459 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyugyi családi ház hirdetés (24648737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2093 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
A lido home Balatonboglár megvételre kínál egy családi házat, GYUGYON. A lido home Balatonboglár által kínált Gyugyi ingatlan ...
19 990 000 HUF
277 638 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (77944343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 4000 m2
Szobaszám: 4
Karád csendes, békés utcájában, a Balaton partjától mindössze 12–15 perces autóútra eladó egy felújítandó, 94 m² alapterületű, ...
24 900 000 HUF
264 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buzsáki családi ház hirdetés (14479159)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2125 m2
Szobaszám: 3
3 Szobás, felújítandó tégla családi ház Buzsák szívében pincével, melléképületekkel eladó. A Balaton déli partjától csupán 10...
17 900 000 HUF
275 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csurgói családi ház hirdetés (95339543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó – Csurgó központjában, csendes utcában Eladásra kínálunk egy hangulatos, 82 m²-es, folyamatosan karbantartot...
49 900 000 HUF
525 263 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberki családi ház hirdetés (33442285)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2